Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a FIDESZ 2014-ben...

Szerintetek a FIDESZ 2014-ben leváltásra kerül? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Most is rengeteget csökkent a támogatottsága, de ha be is kerül a parlamentbe, jövőre ismét 2/3-os többségben lesz?


Ti hogyan látjátok?


Leváltják őket 2014-ben vagy sem?


2012. máj. 25. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

Egyáltalán meg lesz ez az ország 2014-ben?


És egyáltalán lesz jelentősége ha a Jobbik nyeri meg a választást?(Bár Bajnai fas.zát nagyon elkezdték szopni,szóval lehet az MSZP nyeri meg,mert ugye a magyarok rövid távú memóriával rendelkeznek és elfelejtették miket művelt az MSZP 8 éven át!)


Az egész parlamentet le kéne váltani becsületes emberekre,nem pedig önző férgekre akik kizsebelik a népet

2012. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
még egy ciklusuk lesz szerintem
2012. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
persze nem 2/3-al
2012. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Mivel nincs reális ellenzéki alternatíva, ezért nem kerül sor a leváltásukra.


MSZP nem képes megújulni, Jobbikkal megásná a sírját az ország az EU-ellenessége miatt, LMP = SZDSZ, DK: Gyurcsánnyal és Vadaival az élen maga a vicc. A kör bezárult, nincs reális alternatíva.

2012. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Pityeeesz ***** válasza:
90%
Nem fogják, mert nincs értelmes alternatíva. Meg a megszorítások, meg az ország csődbevitelétől a fityiszfanok csak jobban lávolják orbánt, szal esélytelen.
2012. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ők kaják a legtöbb szavazatot, de annyira kevés szavazatot fognak kapni, hogy egyedül nem lesznek képesek kormányozni és bizony gondban lesznek kivel lépjenek koalícióra.
2012. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Egyet értek. Szerintem sem lesz már meg a 2/3-ad.

Oké, hogy az ellenzékben nincs egy jó párt sem, de a mostani KDNP? (tudom, hogy az nem ellenzék)


Vagy az LMP?


Sokan kezdenek az LMP-vel is szimpatizálni, úgy tudom.

2012. máj. 25. 23:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik párt sem kap annyi szavazatot, hogy kormányképes legyen. Nagyon érdekes lesz majd kik állnak össze.
2012. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudom hol van az a sok fideszes. Én a képviselőkön kívül egyet sem ismerek. A múltkor találkoztam egyel aki azt mondta, hogy Ő vérbeli fideszes volt, de nagyot csalódott. Ismertem még másikat is aki szintén aktív volt, de mostanra már ő is kiábrándult. Olyanokat ismerek akik nem voltak rajongók, de oda szavaztak, viszont most nem szavaznának rájuk. Olyannal nem találkoztam aki azt mondta volna, hogy megint rájuk szavaz. Lehet, azért van mert én a szegényebb körökben mozgok.
2012. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"még egy ciklusuk lesz szerintem"



Ebben az országban van annyi idióta, hogy még ezt is simán el tudom képzelni.

2012. máj. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!