Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Őszinte vélemény Hódmezővásárh...

Őszinte vélemény Hódmezővásárhelyen?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 25. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hódmezővásárhely ugyan az mint Esztergom vagy az ország csak kicsiben!

Képesek az emberek folyamatosan megválasztani valakit aki azért tud fejleszteni mert egyre több hitelt vesz fel!

Ezért mondom hogy egyfelől az mszp iszonyat felelőtlen volt és eladósította az országot!

Ugyanakkor én csak félig tartom őket bűnösnek mert akkoriban a fidesz és az mszp települései is számolatlanul vették fel az olcsó hitelt! Az átlagembereket nem is nézve! Szóval én MINDENKI részéről álszentnek tartom a visszafelé puffogást mert nekem egy olyan fideszesnek ne legyen nagy a szája aki maga is a csőd közelébe vitte a városát!!


Amitől viszont igazán félek hogy az emberek még most sem tanulják meg hogy ne politikai lőzungok hanem valós gazdasági ígéretek alapján döntsenek valaki mellett...

Elég pesszimista vagyok...

2012. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem annak van igaza, aki azt írta: vigye és ne is hozza vissza.
2012. máj. 25. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Az úriember...


Elképesztő, micsoda bicskanyitogató viselkedés: "nem hallom", mondja, és gunyorosan vigyorog közben.

És ez az ember a jelenlegi kormánypárt frakcióvezetője, a kormányfő jobbkeze. Azt hiszem, ez mindennél jobban minősíti a Fideszt és Orbán Viktort.

2012. máj. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
micsoda sunyi kis p.öcs ez. menjen csak nyalni a nagyobbik pö.cs va.lagát, én Vásárhely helyében akkor lennék boldog, ha nem is menne vissza soha.
2012. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Majd nézzétek meg 2014-ben hogy mennyire fog nyalni az emberek felé és hirtelen mindent meg fog hallani!

Most az emberek nem tudnak vele semmit csinálni így lehet bunkó! De 2014-ben a se.günket is kinyalja csak szavazzunk rá! Hogy aztán megint 4 évig magasról szarjon ránk...

2012. máj. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!