Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem nemzek gyereket akkor...

Ha nem nemzek gyereket akkor nem kapok nyugdíjat?

Figyelt kérdés
És ezt tudva hogy nem less gyerekem x ok miatt ettől még vonni fogják a nyugdíjjárulékot és öregkoromra munkában fogok megdögleni?? Felháborító.
2012. máj. 22. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Remélem ez csak az egyik ötletelés és nem valósul meg.
2012. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Addigra sok víz le fog még folyni a Dunán. Vagyis, kormányok fognak jönni-menni és mindegyiknek lesz valami agyament ötlete. Először én is leblokkoltam, mikor meghallottam, de most már nem veszem annyira komolyan. Te se tedd, csak idegesíted magad miatta.
2012. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CMD ***** válasza:
9%

Már nem azért, de hány fasság volt a politika történelmében, ami húúú, de felháborító, aztán nem lett belőle semmi? Rengeteg.


Egyébként meg a médiának köszönhetjük az egészet. Szépen becsomagolják botránkoztató módba, meg itt-ott kicsit megmismásolják, belevisznek valami egyszerű, de felháborító vonalat, hogy a proli is megértse, aztán csá.

2012. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
CMD a hozzászólásod egyáltalán nem hatott megnyugtatóan, ugyanis az ötletelések nagy részét valóban megcsinálta a fidesz (egykulcsostól az egészségügyi "reform"ig), pedig ezeknél is mindig azt hittük, hogy csak túloz meg riogat a média aztán tessék.
2012. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!