Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek most nem jobban...

Szerintetek most nem jobban élünk, mint a 90-es években?

Figyelt kérdés
Pl. vegyük az ételek területét, a 90-es években a Pizza és a Hamburger "nyugati ínyencségek" voltak amik a legdrágább termékek voltak egy bolt fagyasztójában és csak ünnepekkor ettek ilyet az emberek, most meg a TESCO-ban ezek a legolcsóbb termékek és az számít luxusételnek, ami Nyugaton is luxusétel pl. szarvasgomba.

2012. máj. 19. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Én magam is ezt vettem észre. De nem csak erről van szó manapság már azok számítanak luxus kajáknak amik régen úgymond "paraszt" olcsó kaják voltak most is a tojás már 60 Ft körül van legtöbb helyen régen meg bagóért szerezte mindenki és ez alap ételnek számított. Én ezt vettem észre. A hamburgerek is azért olcsóak mert hihetetlenül egészségtelenek, maximum az az egészséges normális hamburger amit az ember otthon saját maga készít el persze horror áron mert kell alapanyag hús zöldségek meg egy normál zsömle.
2012. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 CMD ***** válasza:
17%

De.


Ennek ellentétét csak azok hajtják, akik nem voltak képesek semmit sem kezdeni az életükkel.

2012. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy beömlött a nyugatról a szemét és abban dúskálhatunk és az emberek vagyonokat költhetnek felesleges baromságokra meg egészségtelen dolgokra, még nem élünk jobban.
2012. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem jobban élünk.Én legalábbis itt jobban élek.A kilencvenes évek közepén költöztünk vissza Magyarországra.Bár tény hogy mi mindig jól éltünk de most különösen.
2012. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A négyes válaszoló abba a rétegbe tartozik, ami most jobban él. Ez egy egyre vékonyodó réteg és egyre jobban is fog élni, ennek árán meg a többség egyre rosszabbul, így az átlag eredmény: rosszabbul.
2012. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem jobban élünk.Én legalábbis itt jobban élek.A kilencvenes évek közepén költöztünk vissza Magyarországra.Bár tény hogy mi mindig jól éltünk de most különösen."


Azért kell ezt a rengeteg adót bevezetni, hogy ti minél jobban éljetek. Egyszer majd lehet, hogy fordul a kocka és mások is jobban élhetnek nem csak egy szűk réteg.

2012. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabbul.
2012. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

Félre értitek.Ahogy írtam a kilencvenes évek közepén jöttünk vissza , én külföldön születtem.A család még a kommunizmus miatt menekült ki de ahogy annak vége lett utána vissza lehetett jönni.

Itthon vállalkozást indítottunk és egyre nagyobb bővítéseket csinálunk.

2012. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Azért jöttünk vissza hogy építsük ezt az országot.Nem mi tehetünk róla hogy rossz a politika és a vezetőség.Nagyon kiakaszt amikor valaki kommunizmus által agy mosott állampolgár adócsalással meg kizsákmányolással gyanúsít.
2012. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Moptun ***** válasza:
Nem!Mert akkor nem volt ilyen piszok magas a benzin ára!
2012. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!