Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja a zsidókat,...

Miért zavarja a zsidókat, hogy kiderült, hogy van zsidó gén?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha olyan büszkék a saját kultúrájukra, vállalják ennek következményeit is, elég tipikusak egyes zsidó faji jegyek, még ha nem is minden zsidón látszik, meg az is tény, hogy egyes betegségekre hajlamosabbak / nem annyira hajlamosak, mint mások.

2012. máj. 16. 01:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%

"Ez a mi országunk,mi védtük,mi gondoztuk,mi műveltük több mint 1000 éven át te majom."


Az oké hogy más tollával ékedkedsz de TE(!!!) mi a franc hasznot hoztál az országnak??

Én dolgozom akár heti 50 órát és rendszeresen járok illegális szemétlerakókat felszámolni egy szervezettel.

TE mi a fene hasznot csináltál?

Ne visszafelé mutogass hanem TE bizonyítsál!


Nem vagyok zsidó(bár katolikus sem) de elegem van a nagyzoló jobbikosoktól akik a nagy fizetésükkel üdögélnek a parlamentben és még egy szalmaszálat sem tettek keresztbe az ORSZÁGÉRT(!!!) csak azzal példálóznak hogy sok száz éve mások mit tettek!


És felejtsd el a szabadságharcot mert azzal nem építettél semmit! Azzal hogy mindent lerombolsz ami neked nem tetzik azzal nem az országnak segítesz hanem a saját rombolási vágyadat éled ki egy álszent duma mögött!!


Milliószor jobban beszülök egy magyart(legyen akár zsidó) aki embereket ápol, épít és keményen dolgozik mint az ilyen léhűtőket!


Talán tegyél le valamit az asztalra mielőtt nekiállsz számonkérni!!! És ezt üzenem az összes lusta jobbikos politikusnak is!!!

2012. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%

"Amúgy nézzétek meg a kommentjeiteket,mennyire arrogánsak,mennyire undorítóak!"


Kb. mint a jobbikos antimagyarok.

2012. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

".Csak letettétek ide a s.ggeteket és most ki akartok minket túrni innen,"


Szerinted a te családodat annak idején nem lovaskocsival húzták át a határon?

2012. máj. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 yossarian44 ***** válasza:
61%

"Csak letettétek ide a s.ggeteket és most ki akartok minket túrni innen,nem tetszik nektek hogy mi is itt élünk(ezer éve)"


Úristen, te és a haverjaid ezer évesek vagytok???


Wow, én ilyen 90 éves embereket láttam, nekem már az is öregnek tűnt.


Viccet félretéve, gondolom a család otthon téged sem az eszedért szeret...

2012. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 yossarian44 ***** válasza:
56%

"Nyilvánvaló hogy egy újZsdsz-es (LuMPen)-es szatellitszervezettel bohóckodsz. Akik "zöld" mozgalomnak álcázzák a drogozást. Az meg, hogy nem vagy vallásos, csak még közelebb sorol az ateista bolsevik tetvekhez."


1. Akinek az IQ már átlépte a kétszámjegyet, és esetleg olvasott mást is a fidesz.hu-n vagy a kuruc.inón kívül, az tudja, hogy az SZDSZ-nek nem utódja az LMP.

2. Hogy jön össze az LMP és a drogozás?

3. Annak, hogy valaki nem vallásos, annak semmi köze nincs a bolsevizmushoz.

4. Nyilvánvaló, hogy te azokhoz a félkommunista, gyűlöletkeltő csoportokhoz tartozol, akik megélhetési okokból "nemzeti radikálisoknak" nevezik magukat.

2012. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

1.Jogilag nem utódja, de ideológiailag ugyanaz a vérvonal.

2. Burkoltan. Hisz jelenleg még bűncselekmény is...

De ezekől inkább tegyél fel egy másik kérdést, mert itt nem ennek a megvitatása a téma!

Úgyhogy helyedre mameluk!

2012. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 yossarian44 ***** válasza:
53%

1. Ugyanaz a vérvonal ideológiaialag?

A vérvonal leszármazást, rokonsági kapcsolatot jelent, ideológiailag nincs értelme, mivel az ideák nem rokonsági kapcsolat alapján terjednek.

2. Burkoltan, jójó, persze, de honnan a francból veszed?

Én láttam már jobbikosokat kokózni, mégsem, hiszem azt, hogy drogos párt lenne...


"De ezekől inkább tegyél fel egy másik kérdést, mert itt nem ennek a megvitatása a téma!"


Ilyet azelőtt kellett volna mondanod, mielőtt a szemétszedésről kezdtél voln diskurálni, vagy úgy en block nonszensz hülyeségeket magyarázni a magyar pártokról.


"Úgyhogy helyedre mameluk!"


Elnézést, nem vagyok egyiptomi, összekeversz valakivel.

2012. máj. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%
Jaj, hagyjátok már, hisz világos, hogy az 52 %-osnak ez a szófo.ás jelenti a magyarságot. Reméljuk inkább, hogy nem ez az elmefogyatékosság jelenti a magyar gént.
2012. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú, hogy áldott magyar nyelvünkön gyalázzák egyesek a Magyarságot és egymást!!! Nem kell ahhoz jobbikosnak, antiszemitának, vagy bárminek lenni, hogy legyen bennünk hazaszeretet és ahhoz sem, hogy normálisan akarjunk élni a saját hazánkban, anélkül, hogy más nemzetek a sárba akarjanak taposni bennünket. Annak aki nem érti: Külföldi kézben levő bankok, gyárak...stb. És most már a politikusaink az ország "nagyjainak" jó része, -cselekedeteik és gondolkodásuk is- külföldi kézben van. Köszönjük ezúton mindazoknak, akik csak útlevelükben magyarok. Be is fejezhetnétek a szélsőjobbozást, ez már elég unalmas...
2012. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"A zsidók egyetlen motivációja a pénz és hatalom szerzés.Ebből kifolyólag minden eszközt felhasználnak a megszerzésére,így ezt az állandó szegény üldözött szerepet is ezért vették magukra,kártérítés követelnek a háború miatt meg ugye aki ütközik az ő érdekeikkel,akkor már lehet is hangosan kiabálni hogy rasszista és már lehet is ellenintézkedést tenni LEGÁLISAN.Ha nagyobb érdekekről és milliárdokról van szó,ott azt kiabálják hogy terrorista és már megy is amerika ölni a pénzükért.

Tehát nekik nem lenne biznisz felvállalni hogy vannak hiszen akkor sok bevételi forrástól elesnének.Az más kérdés hogy milyen emberek hogy az egész életüket így élik le,ezzel a mentalitással és vírusként az őket befogadó országban.

Meg azt sem értem hogy miért jó nekik mindenhol idegenként élni?!Miért jó hogy bárhol fordulnak meg,az emberek megszólják őket?"


Mondatközi és mondatvégi írásjel után szóköz.

2012. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!