Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CNN Internationalt lehet...

A CNN Internationalt lehet valahogy neten keresztül nézni? +T-kábeleseknek egy kérdés: nálatok van BBC World?

Figyelt kérdés

T-kábel megszüntette és az a live tv adó is letiltotta Magyarországon, ahol eddig lehetett nézni. Tudtok valami netes lehetőséget javasolni?

Egyébként marhára értékelem, hogy a CNN helyett berakták a nagyszerű Parlament Tv-t, ahol legutoljára amikor odakapcsoltam a New World Order szabadkőműves összeesküvéselméletről szóló "dokumentumfilmet" vetítettek. Tehát elképesztően hiteles, releváns és naprakész híreket sugároz, tényleg jó ötlet volt a világ legmeghatározóbb hírcsatornáját lecserélni vele. És sajnos nálam BBC sincs, pedig elvileg januártól fogható ennél a gyökér T-kábelnél az oldaluk szerint.


2012. máj. 5. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy beállítottam egy parabolaantennát és egy műholdvevőt (nem olyan nagy egyszeri beruházás, utána ingyenes), ami az Astra és a Hotbird műholdakat veszi. Ezeken rajta van az összes nemzetközi hírcsatorna (BBC, CNN, Sky News, Al Jazeera English, France 24, Rosszija 24, NKH - Japán), meg egy csomó európai és Európán kívüli ország közszolgálati csatornái. Így nem kötődök a T Kábel vagy a UPC kénye-kedvéhez.
2012. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszoló! És így a CNN Internationalt vagy a "sima" US CNN-t lehet fogni? Nagyon hálás lennék, ha meg tudnád nézni!

Ez az US CNN összehasonlítási alapnak:

[link]

2012. máj. 5. 23:18
 3/5 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy bármilyen műholdvevőt veszek, fogja majd?
2012. máj. 5. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:

A CNN International jön. Nem vagyok ennek egy nagy szakértője, de szerintem bármilyen műholdvevő jó. Azért kérdezd meg, hogy Astrára és Hotbirdre jó legyen, de szerintem bármelyik jó. És ha mind a kettőt akarod, akkor kétfejes vevő kell. Ha elmondod az üzletben, fogják tudni. A kétfejes alig kerül többe, mint az egyfejes, úgy hogy ezt érdemes. A Hotbirden rengeteg csatorna van, az Astrán kevesebb. Az Astrán viszont rajta van szinte az összes német kereskedelmi csatorna.


A CNN és a Sky News csak az Astrán van, a többi mind a kettőn. És még nem írtam a Euronews-t, én azt nézem legtöbbször, az is van mind a két műholdon.


Arra azért még gondolni kell, hogy a parabolaantennának dél felé kell néznie, ezért ha netán egy kis északi fekvésű lakásban laksz, akkor gond lehet vele. Ha déli, keleti vagy nyugati fekvésű a lakásod, vagy legalább van arra néző helyiség, akkor valószínűleg meg tudják oldani. Én legfelső emeleten lakom, és a felettem levő lapostetőn tudtam elhelyezni a cuccot. Ha ebben bizonytalan vagy, talán érdemes előbb valakit (parabolaszerelőt) kihívni, aki meg tudja mondani és be is tudja mérni, hogy jó lesz-e.


A neten tájékozódhatsz az árakról és a lehetséges készülékekről.

2012. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sokat segítettél!
2012. máj. 7. 17:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!