Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek ősszintén mi értelmét...

Valaki0702 kérdése:

Ennek ősszintén mi értelmét látjátok?

Figyelt kérdés
Jobbik szimpatizáns vagyok de a zsidók gyűlölettét nem értem mint ahogy más pártol meg az Iszlám gyűlöletet végképp nem!

2012. máj. 4. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk nézd meg kikkel van tele a parlament, a bankok és úgy általában az üzleti élet, és rögtön kikristályosodik a válasz. Az iszlámmal csak az a gond, hogy a felgyorsult bevándorlásnak "hála" erősen terjedőben van Európában, és nem igazán egyeztethető össze sem az európai kultúrával, sem a demokratikus berendezkedéssel.
2012. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

A zsidó gyűlöletnek,mint bármilyen gyűlöletnek semmi értelme! Csak a Jobbiknak ez alapvető szükséglete! Érdekes,mert az iszlámot nem gyűlöli,hanem pártolja.

A valós problémák megoldása helyett a zsidógyűlölet elterelő művelet.

2012. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
ma 18:46: bizonyíték a Jobbik zsidógyűlöletére?
2012. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző

Sajnos tele van vele a padlás. Nézd meg pld a Jobbik képviselők parlamenti felszolalásait, lehet találni nem egy ilyen kiszolást. És akkor a Solymosi Eszter ügyet nem is emlitettem.

2012. máj. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző: megnéztem. Továbbra sincs konkrét érved.
2012. máj. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ivan Iljics válasza:

Az amerikaiaknak meg nem volt bizonyítékuk arra hogy Hitler öli az embereket válogatás nélkül. Bocsánat, szisztematikusan ölte őket. De persze nem volt teljes tudatlanság...

A jobbik idegengyűlöletét, antiszemitizmusát és homofóbiáját csak az nem látja aki nem akarja látni.


Az antiszemitizmus pedig, mint általában a rasszizmus (az antiszemitizmus nem rasszizmus) abból következik hogy az emberek nem szeretik beismerni hogy hibásak. Miért élek rosszul? Nem azért mert nem vagyok elég képzett vagy mert lusta vagyok, az egész a zsidók hibája! Könnyebb mást hibáztatni.


A zsidó vallás (ellentétben a keresztény vallással) nem tiltja a pénzzel való kereskedést, hitelezést, kamatszedést stb. A zsidó vallás rendkívül kirekesztő és fellsőbbrendűséget hirdet ("kiválasztott nép"). Ez elég nagy ellenszenvre adhat okot. A zsidók már a középkorban is bankokat, zálogházakat üzemeltettek, amik konkurencia híján (keresztényi tiltások) könnyen sikeresek lettek. Gondold el, micsoda bosszúság: csak benn ül egy ablak mögött és "nem kell dolgoznia", mert a "jó munkásemberek vérét szívja" amikor kamatot szed.


Még folytathatnám de a lényeg szerintem ez.

2012. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!