Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsányt miért utálják?

Gyurcsányt miért utálják?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok és amikor megutálták engem nem nagyon érdekel a politika de most elkezdett foglalkoztatni az, hogy miért is utálják ennyien gyurcsányt?? mit követett el.részletesen valaki írja le légyszi!!

2012. máj. 1. 20:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Higgyétek el Orbánt is fogják ennyien,. Ugyan neki nem volt öszödi beszéde, de voltak választási igéretei és mivel nem az történik,mint amit igért így idág Ő is hazug csaló.

Egyébként az történt,hogy tele lett a hócipője a választási igéretekkel és bevallotta, hogyha nem az történik amit igértek akkor ők egy hazug csalók. Állítolag Öszödön ezt a beszédet Ő szivárogtatta ki, mert a párttársai ugy gondolták választási kampányon mindent lehet igérni és,hogy mi teljesül vagy mivel etetik a választókat az más káposzta. Innentől kezdve a fidesz kikezdte és hazug csalónak minősítette őt és a kormányt legitimnek.Nem is jártak a fideszesek a parlamentális ülésekre. Megjegyzem a fizetésért és az emelés megszavazásáért mindig bent voltak.

2012. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Őszintén mondom, hogy én nem utálatot érzek Gyurcsány iránt, hanem inkább félek tőle. Egyszerűen látszik az arcán, a mimikáin, a beszédén, a megnyilvánulásain, hogy nem normális....egy beteg ember.
2012. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen mindekinek.:)!!!
2012. máj. 2. 09:42
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

A MANYUP-ot viki nem lenyúlta, hanem visszanyúlta ( az hogy a nyugdíjjárulék kb 90%-a nem folyt be a kasszába, azt jelentette, hogy valahonnan pótolni kellett annak érdekében hogy a mostani és a következő generáció nyugdíjasait ki lehessen fizetni, ezt pedig az előző ciklus hitelből oldotta meg).


Az államadósságunk a gyf nevével fémjelzett előző két ciklusban szállt el ( nézd meg a makroszámokat), nem az utóbbi 2 évben. Ez röviden annak köszönhető, hogy az állam többet költött mint a bevétele, amit szintén hitelből tudott csak finanszírozni.


Öszöd, majd az utána következő tüntetéseken történtekhez való cinikus hozzáállás (az öszödi beszéd „igazságbeszéddé tétele”, rendőri felsővezetés kitüntetése, stb) egyre több embernek nem tetszett, folytatódtak a tüntetések, de ő csak nem mondott le ( mondván: majd megunják, és hazamennek).


Híres szállóigéi között szerepel „ ha nem teszik, el lehet menni Szlovákiába”- most meg óbégat, hogy mindenki külföldre menekül a szemét zorbán elől.


Reformot hirdetett, amiből valójában megszorítások lettek ( ezen kívül kórházak, közoktatási intézmények zártak be, lett viszont széf a kórházi ágyakhoz, ha ezt lehet reformnak nevezni), gazdasági növekedésünk olyan szinten lelassult, hogy a régióban az utolsók közé kerültünk ( szintén javaslom megnézni a makroadatokat).


Javaslom, nézz meg egy gyf best of videót, ha másért nem, legalább jól szórakozol:)

2012. máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Ez az, itt a hős kommunista, aki szerint azért egy bolond a Feri, mert az Orbán blablablablabla. Hogy lehet valaki ennyire korlátolt?
2012. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
10%
Zoli7980-ra gondoltam.
2012. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem, hogy Orbánnal hogyan lehet összehasonlítani fletót. Olyan mintha összetévesztenék az elmebeteget az orvosával. Orbánnak hol voltak olyan kirohanásai, mint fletónak? csak egy példa.: http://www.youtube.com/watch?v=-tEXu8roJEQ


Ok értem én, hogy mindenki a maga fajtáját szereti, de gyógyulni sose késő.

2012. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
Én már azon drukkolok, hogy maradjon a baloldal emblematikus, szánalmas figurája még nagyon sokáig, és akkor kizárt, hogy valaha újra megszavazzák őket.
2012. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Te még nem hallottad az öszödi beszédet vagy azt, hogy Gyurcsány a sztrájkoló embereket lövettett le?
2021. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!