Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik már laktak külföldön!...

Akik már laktak külföldön! Ott is ennyi megmondóember volt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, akik nagyon értenek mindenhez, és mindig tudják, mi a jó, mi a rossz, ki a hülye és ki nem. Tehát ami például itt is szokott menni az oldalon.


Azt is írd le, hogy melyik országban éltél.


2012. máj. 1. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nyugaton is vannak ilyenek, és ott is főleg az keveset kereső réteg között divat ez, sajnos. Angliában élek, itt is van sajnos rengeteg bunkó, de azért nem annyi mint otthon.
2012. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Első válaszoló, hál' isten, hogy kimentél, így egyel megint kevesebb.
2012. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

" hál' isten, hogy kimentél, így egyel megint kevesebb."


Örülök is, mert idekinn legalább olyan bért kapok, amelyből valóban tudok élni, nem pedig csak túlélni.

2012. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

"Igen, nyugaton is vannak ilyenek, és ott is főleg az keveset kereső réteg között divat ez, sajnos"


Én is ezt mondom. Az első példa fel is vonultatta magát a második hozzászóló személyében.

2012. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: Csak nem egy megmondóember vagy te is? :D
2012. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

"Igen, nyugaton is vannak ilyenek, és ott is főleg az keveset kereső réteg között divat ez, sajnos"


Szóval kimentél nyugatra pénzt keresni, mert itt sehova nem kellettél, szidod a hazai és az ottani kiskeresetűeket ( nyilván mindegyiket ismered), de te persze nem okoskodsz.


Amúgy meg kérdező: ez egy ilyen oldal. Valaki kérdez, más válaszol, amivel vagy egyetértesz, vagy nem. Azé' vannak a színes kis kezecskék, hogy nyomkodd.

2012. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Angliából vagyok, és igen, ez szerintem mindenhol így van, ahol politika szóba kerül.
2012. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-es: így is lehet válaszolni, mint a 7-es: bunkózások nélkül.
2012. máj. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!