Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ilyen sok liberális...

Miért van ilyen sok liberális Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az Amerikaiak hatására?

Kommunizmus miatt?(nem tudom hogyan)


2012. ápr. 26. 02:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező te vagy nagyon tudatlan vagy , vagy pedig nagyon fiatal.
2012. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
59%

Véletlenül elküldte mielőtt befejeztem volna,valaki jelentse hogy a modik töröljék.



Miért van ilyen sok liberális Magyarországon?"


Annyira hihetetlenül sok nincsen ,csak aki nem konzervatív azt liberálisnak nézik.


"A FIDESZ nem liberális???

Nem, mert EU-Segg_Nyaló Barmok Társasága, Röviden: EuSNy.Bt"


Talán Viktorkád nem azt teszi amikor együttműködésről meg az Unió akaratának végrehajtásáról hablatyol Brüsszelben


Ő csak a hívei szeme előtt "nemzeti"


Amúgy aki nem akar sallerokat és kokikat osztogatni az EU-nak az már liberális is?


"Jó lenne egy második rendszerváltás:

-a demokrácia eltörlése, diktatúra bevezetése"


Mire lenne jó az?


-"személyi jogok háttérbehelyezése"


Mire lenne jó?


tudod mit,függesszék fel először neked az élethez való alapvető jogaidat.


-"kötelező katonaság visszaállítása"


Pénz nélkül mivel pénz nincs rá csak az alkoholista tisztek csicskáinak lennének jók.



-"akik eddig az ország pénzén éltek (segély) és semmit nem tettek az országunkért (nem dolgoztak, loptak), azokat munkatáborokba vinni, ingyen dolgoztatni."


Képzelem a láb nélküli Józsi bából milyen remek munkaerő lesz.A szakképzettség nélküli tolvajokat meg mégis mire tudnád használni?


(igen,rájuk gondolok)

-"halálbüntetés bevezetése: hazaárulókra(homokosok is azok),"


Már miért lennénk azok?


[link]


"tolvajokra, munkanélküliekre"


Nem dolgoztatjuk a ganékat?



"(mindenkinek lenne munkája, mert az állam foglalkoztatná őket,"


Mégis miből teremtene annyi munkahelyet?


"ha nem találnának munkát), drog csempészekre, gyilkosokra gondolok."


Nincs elrettentő ereje ,másrészt miért pazarlod az ingyen munkaerőt?:)



"Kész a tökéletesen megszervezett állam :)"



Már létezik egy ilyen :Észak-Korea láthatod milyen jól működik.

2012. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

-A munkanélküliség beszüntetése szerintem sem egyik napról a másikra történne.

-A melegek azért, mert a diktátor úr azt mondta. :)

am. mert elrontják a befolyásolható gyerekeket,és mert melegek. (igaz, tényleg nem a hazaáruláshoz kéne tenni)

-az embereket nem lehet kiképezni, akkor amikor már megtámadtak. Ha igen, megírnád hogy képzelted el?

- Jó voltam töriből :)

2012. ápr. 29. 17:52
 24/28 anonim ***** válasza:
84%

Hát, bocsáss meg, de te beteg vagy, kedves kérdező.

Azért szívesen látnám a terveidet privát üzenetben is, részletesebben...

2012. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

1. A hazaárulókat kivégezni? Itt az én kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__293..


2. Te diktatúrát akarsz? Éltél te már diktatúrában?


3.Melegeket kivégezni? Hogy a gyerekeknek "jobb" legyen? Egyszerűen nem kéne őket melegfelvonulásra vinni és a probléma meg van oldva. És abból tényleg sokkal jobb gyerekek lennének hogy ÁRTATLAN!!! embereket végeznek ki azért hogy te boldogabban ébredj reggel.


4. Kötelező katonaság? Miért háború van?


5. A tolvajokat kivégezni. Max a gyilkosokat de azoknak is csak életfogytiglant kéne adni nem kivégezni. De a tolvajokat? Hát belőled sem lesz bíró.


6. Akik nem tettek az országért (mintha te tettél volna érte bármit is) azokat nem munkatáborba kell küldeni hanem egyszerűen nem adsz segélyt.


7. Személyi jogok háttérbehelyezése? Erre nem mondok semmit.

2012. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező sokan értjük mit szeretnél és úgy csapásvonalakban szerintem hasonlót akar mindenki,csak kicsit árnyaltabban.


Mindenki szeretne egy olyan élhető Magyarországot ahol a magyarság és a történelme és annak az óvása lenne az "origó" és utána jönne az összes többi.Nyilván aki nem érzi magát magyarnak,akinek "máshová húz a szíve" az ez ellen ágáll,hiszen a magyarság preferálása az őt hátrányosan érintené.

Ennek ők a lehető legszélesebb felületen hangot is adnak,rendkívül sértő módon a magyarokra nézve és bizony ha nevén akarjuk nevezni akkor ennek az egész "ellenkampánynak" mindig is az szdsz illetve most már lmp áll a hátterében és ők pedig hangosan _liberális_ pártnak vallják magukat és zsidó származásúnak és emiatt Magyarországon a liberális kifejezés egyenlővé vált a "zsidó" szó és mentalitás szinonímájával és emiatt azonosítjuk az emberek a liberálist azzal amivel.


Én sem tartom egészséges dolognak a homoszexuálisok gyermek örökbefogadását,házasságát,szabad kábítószer használatot(kendermag egyesület) és a többi erkölcs és egység romboló kezdeményezést a részükről,de én pl akkor sem bántanám őket.

Ha a homokosoknál maradunk,nekem bőven elég lenne ha pl a felvonulásukat megtiltanák.


Élni és élni hagyni lenne a vezérelv csak az esetünkben már kérdés hogy ki nem hagy kit élni?!


Szerintem is elöbb definiálni kellene a "liberális" szót.


Lehet hogy nálunk nincs is olyan :D:D


üdv

2012. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező a magadfajtának ajánlott hely,elmegyógyintézet.

Az ilyen emberek veszélyesek a társadalomra,mint te.

2014. szept. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Sajnos olyan sok liberális nincs, mert előfeltétel, hogy önálló gondolatai legyenek, sokfelől tájékozódjon, logikusan, és ne zsigerből alkosson véleményt, és azt vitában meg tudja védeni.

A baj, hogy ehhez tisztában kellene lennie, mi az hogy önálló gondolat, logika, vita. Szemben azzal amik nem, vagyis hogy ne mások által sújkolt gondolatok, előítéletek legyenek, és ne keverje össze a veszekedést, a szitkozódást a vitával.

Na, hány ilyen embert ismersz?

2022. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!