Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest melyik kerülete a...

Budapest melyik kerülete a "legmelegebb"?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hol él arányát tekintve a legnagyobb meleg közösség?
2012. ápr. 24. 12:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
én belső 6, belső 7-re tippelnék
2012. ápr. 24. 12:49
 2/11 Valaki0702 ***** válasza:
23%
Remélem kérdező nem azért kérdezted mert akkor oda nem mész vagy csak ritkán undorral mert ha ezért akkor gondold át, hogy ők nem tehetnek arról, hogy a saját neműkhöz vonzódnak, amúgy nem tudom.
2012. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kíváncsiságból kérdezem. egyébként ez általában az egész világon úgy van, hogy ahol sok a meleg, azok a városok legmenőbb részei:)
2012. ápr. 24. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Budapesten nincs olyan összefüggő meleg-negyed, mint mondjuk Madridban. Meleg helyek ill. melegbarát szórakozóhelyek vannak csak. Ha szórakozás, üzletek, forgatag stb szempontjából kérdezed, akkor a VI. és a VII. kerület belső részét ajánlom.
2012. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
VII. kerület, a zsidónegyed. Itt a legtöbb a liberális.
2012. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Madridban van meleg negyed?
2012. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, Madridban van, Chueca a neve és itt vannak a legnépszerűbb szórakozóhelyek, éttermek, kávézók, ahova rengeteg hetero is megy bulizni/iszogatni. De ugyanez a helyzet pl Berlinben Schöneberggel vagy Prenzlauer Berggel, Barcelonában Eixample-val stb. Szerintetek Budapesten kialakulhat ilyen?
2012. ápr. 24. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Budapesten nincs meleg negyed úgy tudom.Viszont valami magasabb társadalmi szinten áll mint a legtöbb kelet-európai ország fővárosa.Külföldön Budapestet hívják kelet-európa meleg metropoliszának , mivel sok meleg szórakozóhely található meg melegek számára megnyitott kávézók szaunák.

Tudjátok mekkora üzlet meleg bárt nyitni?Hihetetlen profitot hoz.

2012. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Az 1. kerület és környéke a legmelegebb! Mert ott van a legtöbb melegvízes forrás :)))
2012. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, a VI, VII kerület, de ez amúgy is Pest "bohém negyede", nem csak melegbárokból van itt sok, hanem heterobárokból is.
2012. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!