Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tűrik a magyar emberek...

Meddig tűrik a magyar emberek amit velük csinál a Fidesz?

Figyelt kérdés
Folyamatosan olyan hírek jelennek meg, hogy ilyen új adó, olyan új adó. Most Internetadó, csekkadó, telefonadó (lassan már levegővétel adó). A politikusok milliós fizetéseit mikor adóztatják meg?

2012. ápr. 21. 23:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
74%
Március 15-ére a határontúlról érkeztek rengetegen, vonattal vagy busszal. És méretes kokárdával! Láttam a Nyugatiban, hányan érkeztek a határontúliak és olyan nyugdijasok, akiknek ezért fizettek, hogy vidéki városokból jöjjenek fel.
2012. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Engem még az előző kormány "létszámleépitett", hittem benne, hogy van másik, jobb út, sajnos erre a mocskos pártok közül az egyikre szavaztam (KDNP). Nagyon megbántam, soha többé nem megyek el szavazni, csapják be a k* nénikéjüket. És nemcsak engem csaptak be, hanem azokat mind, akik nem tartoztak egyik párt táborához sem.

És ez milliókat jelent.

2012. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Magyar ember sokféle van. Van, aki már a megválasztásuk pillanatától nem tűri őket, vagy már azelőtt sem tűrte. A másik véglet egyszerűen imádja, bármit csinálnak. A tömeg valószínűleg 2014-ig fogja tűrni valamilyen mértékben.
2012. ápr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2014-ben mi lesz? Újabb fülkeforradalom? Aligha, hiszen az új választási törvénnyel, és a kiépült besúgóhálózattal simán megnyerik akármit is tesznek. Utcára meg nem vonul ki a lakosság, amíg megy este a tv-ben a valóvilág és nincs éhezés.
2012. ápr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Tévedsz, a vidék már most éhezik. Ezt semmiféle látványos csirkeosztással nem lehet eltagadni, ugyanis a REZSIT nem lehet ebben fizetni. Egy család havi rezsiköltsége (mindenféle luxus nélkül: áram, víz, fűtés, telefon) is több tízezer forint havonta! És akkor hol van még az élelem, a ruhanemű, az iskolaszerek, a gyógyszer stb.?!
2012. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Az ilyenekre van pénz közben meg rengeteg ember kerül az utcára?"


Nemlétező hegyek alá autópályaalagút-sorokat fúrni talán egy pöttyet drágább mulatság volt, mint a vörös gróf szobrát átemelni méltó helyére - a szoborparkba az elvtársai és idoljai közé.

2012. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"Aligha, hiszen az új választási törvénnyel"


Szerinted az új választási törvény milyen olyan előnyt ad a Fidesznek, amit a többi pártnak nem? De egészen konkrétan! Pláne milyen módon akadályozza meg, hogy a többség leváltsa a kormányt? Hiszen az új szisztéma már egy csekély többséget is biztos mandátumaránnyal jutalmaz. Amit kiiktat, az a fordulók közti trükközés, és annak a lehetősége, hogy a szavazatok kisebbségéből mandátumtöbbség származzon.


Ha az ellenzék ezen háborog, azzal egyedül azt ismeri el, tisztában van vele, nem lesz képes megszerezni a szavazatok többségét. Márpedig a demokrácia ott kezdődik, hogy a többségi választói akarat dönt arról, ki kormányozzon.

2012. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kicsit OFF, de:

tegnap 00:02 hogy tudtál a KDNP-re szavazni? Volt olyan hely, ahol nem a FIDESZ-szel közösen indultak?

2012. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Itt volt KDNP-s jelölt, közismert ember, tanár. Nem gondolta végig senki, hogy van függelék is. A Fidesz.
2012. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én a március 15.-i Fidesz éltetést úgy tudom elképzelni, mint ami a Shrek első részében Fiona és Farquaad nagyúr esküvőjén volt! Felmutatnak egy táblát, hogy taps, egy másikat, hogy óhhhhhhhhh stb.:-)
2012. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!