Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb adók! Internet, SMS,...

Újabb adók! Internet, SMS, vonalas telefon Szerintetek hányan fognak internetezni és telefonálni? Mennyire leszel elszigetelt?

Figyelt kérdés
Megadóztatják a telefont az SMS-t az internetet. Igaz csak tervezet, de ami tervezet, az be is szokott következni. Valahonnan kell szerezniük pénzt. Merre megyünk?
2012. ápr. 21. 07:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha bevezetik nem lesz internetem,telefonom.

(Amugy régen Mo-n állítólag volt tv adó is).


Lesz még nálunk súlyadó is(Az emberek súlya után kell majd fizetni)


Ez csak rosszabb lesz..Mindenféle adót befognak majd vezetni.


Ahogy egy másik válaszoló is írta ahelyett hogy a saját költségeikből faragnának(pl leépítés,legyenek csak 100-an a parlamentben stb stb)

2012. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, én mondtam a dupla áfát. Miért? Mert az áruFORGALMIadóra rátesznek egy másik FORGALMI adót. Ez dupla forgalmi adózás, a dupla ÁFA. Na mondj még egy országot, ahol ugyanarra a forgalomra 2 forgalmi adó van kivetve.
2012. ápr. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Netelni ezután is fogok, telefonálni meg eddig sem telefonáltam.
2012. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves 5.! Nem vagyok közgazdász, de ezek szerint Te az vagy és nincs ilyenország. A többit nem olvastad? Ahhoz nem tudsz hozzászólni?
2012. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6%
A többinek semmi köze a kérdéshez. Egyébként igazad van, de ez itt off.
2012. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan ilyen hiszti volt, az ebadó előtt is.És mivé lett??Nem kellene előre lázítani,várjuk ki a végét,nem lesz az olyan egetrázó.A 20. ilyen kérdés.
2012. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez már kicsit túlzás én azt mondom. Nekem a szerencsém az hogy nem telefonálok sokat a havi keretemet csak nagyon ritkán lépem túl pár száz forinttal. Az internet adó az meg pech nem fizetek halálosan sokat a netemért a kábel TV-vel együtt van ez a dolog. Bár szerintem ez már túlzás mert oké hogy valamiből rendezni kéne az államadósságot de ez a pénz úgysem odafog menni ahová kéne mint ahogyan más egyéb sem. Sajnos itt tartunk már és még kitudja mit fognak megadóztatni lassan már nem is lesz mit megadóztatni. Egyébként ez független az EU-tól ha nem lennénk bent az EU-ban nem hinném hogy jobb lenne itt a helyzet, az útjaink többsége még rosszabb lenne igaz most sem jobb de legalább használható. Egyes helyeken a közintézmények is már összedőltek volna.
2012. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!