Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb adók! Internet, SMS,...

Újabb adók! Internet, SMS, vonalas telefon Szerintetek hányan fognak internetezni és telefonálni? Mennyire leszel elszigetelt?

Figyelt kérdés
Megadóztatják a telefont az SMS-t az internetet. Igaz csak tervezet, de ami tervezet, az be is szokott következni. Valahonnan kell szerezniük pénzt. Merre megyünk?
2012. ápr. 21. 07:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Így ordított a Fidesz még ellenzékben:


[link]


Amíg annyi buta ember van az országban, hogy annak ellenére vakon támogatnak egy pártot, hogy az többszörösen becsapta őket, addig ne is várjunk érdemi változást.

2012. ápr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

A levegő adóról nem hallottatok?

Nem fogják bevezetni. Az EU csak ajánlotta, hogy legyen sms adó. Nekem már herótom van ezektől a köcsög Eu-soktól!!! Be se kellett volna lépni. Mióta tagok vagyunk azóta csak szívunk, mint a torkos borz. Pedig annak ideén ők akarták, hogy belépjünk, nem mi.

2012. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, amikor az MSZP akarta megadóztatni anno az internetet és a telefont, a Fidesz volt az első párt, aki felszólalt h ezt nem lehet, vonják vissza még a tervezetet is stb. Most meg kivetik ők, mert "muszáj".

Érdekes mód a tranzakciós adóra is azt mondták h muszáj, mert az EU is tervezi stb, ahhoz képest a nyugati országokban mégsem tervezik. Sőt egész Európában nincs olyan ország ahol lenne ilyen adó. Dél-Amerikai országokban és Mexikóban van ilyen adó, és azt hiszem még Pakisztánban. De hát muszáj...

Én megértem azt h vmiből pótolni kell a hiányt, de akkor esetleg csökkentsék a saját fizetésüket, ne kapjon mind1ik külön Audit sofőrrel, ne kapjanak lakástámogatást, mert egyáltalán nincsenek rászorulva. És akkor még ott van a sok ingyen utazás külföldre, meg a ki tudja milyen járandóságok havonta. Ezekből is lehetne nyugodtan faragni. Meg a Schmitt Pali pénzéből is... lemondott, mégis élete végéig kap 2 millát, testőrséget, házat stb. Miért is? Mert köztársasági elnök VOLT? Érdekes, ha én felmondok egy munkahelyen, akkor én miért nem kapok házat, fizetést tovább? Kapjon egy nyugdíjat, aztán viszont látás. Nevetséges.

2012. ápr. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Francokat az EU ajánlotta. Akkor más tagállamoknak miért nem ajánl dupla adózást és dupláa ÁFÁ-t? Az EU egyik nagy előnye, hogy minden kellemetlen intézkedést van kire fogni.
2012. ápr. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

"Pedig annak ideén ők akarták, hogy belépjünk, nem mi."


A népszavazásról még nem hallottál?


[link]

2012. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 5. válaszoló: Nézni kéne a híreket.

Az EU-ról csak annyit: Amikor felvettek, már akkor is hátránnyal indultunk. Ha Te belépsz egy klubba, ugyanazokat a feltételeket kell teljesítened mint azoknak akik már benne vannak. Ha nem, nem vesznek fel. Ha meg már felvettek, ugyanazok a jogaid és kötelességeid mint annak aki az eleje óta benne van a bandába.:) Vagy nem így gondolod?

2012. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Kedves 6. válaszoló: De hallottam.:) Csak az a helyzet, hogy amíg az EU nemajánlkozott, hogy lépjünk be, addig a pártok sem igen akartak népszavazást. Én is voksoltama NEM-re, de én sem gondoltam volna, hogy ennyire rossz lesz. Ezek rosszabbak mint a KGST meg az oroszok.:)
2012. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
5 vagyok. Kérlek, mondd el, hol van még az eu-ban dupla áfa. Azt hiszem félreértetted amit mondtam. Nem az eu várja el az újabb adók bevezetését, hanem mi akarjuk és rájukfogjuk.
2012. ápr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

* nemajálnkozott = nem ajálnkozott

** voksoltama = voksoltam a

Bocs, egy kicsit gyorsan írtam.:)

2012. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

A dupla ÁFa-t azt te mondtad.:) Én nem állítottam, hogy van.:) Szerinted ezeket miért találták ki? Hogy lenyugodjanak Baroso-ék.


Magyarország mezőgazdasági ország volt. Az EU úgy kezdte, hogy lényegében megtiltotta a cukorrépa termelést. Igaz nem ilyen nyíltan, csak azt mondta: adok ennyi és ennyi pénzt, hogy NE termelj cukorrépát és cukrot. Mára már behozatalra szorulunk. 12 cukorgyár volt magyarországon. Szégyen. De szerintem más példákat Te is tudnál hozni.:)

Nézzük azt, hogy most minket cseszegetnek az IMF tárgyalások miatt. A görögöket rég ki keleltt volna zárni. A spanyolokról is kiderült, hogy rosszabb helyzetben vannak mint mi. Mégis megúszták egy ejnye-bejnyével.

2012. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!