Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK nem óhajt részt venni az...

A DK nem óhajt részt venni az új köztársasági elnök választásban. Miért? Kérte erre valaki?

Figyelt kérdés

Nem egészen értem, mit pampognak ezek. A választásokon még nem is létezett ez a párt, most meg mindenbe bele akarnak szólni. Mégis milyen alapon? Nincsenek is benne az országgyűlésben!

Mindig kiakadok azon, ha a Fidesz mond valamit, aztán a cikkekben leírják, hogy erre mit mondott az MSZP, Jobbik, az LMP és végül a DK. Mégis mi a fene közük van bármihez? Ki kérdezte őket?


2012. ápr. 18. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Láthatóan a kérdezőnek halvány lila gőze sincs az egész parlamentről és demokráciáról!

Szerinte egy képviselőnek semmi köze ahhoz hogy a képviselők kit választanak meg!

Szerinte a képviselők nincsenek is benn a parlamentben!

Mert a DK igenis létezik a parlamentben csak nem alakíthat frankciót!

Szerintem írj új kérdést mert ez így tényleg egy katyvasz és értelmetlen...

2012. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálatos, hogy a kérdezőhöz hasonló sötétségek miatt mindenki nyögi a Fidesz-diktatúrát. Tényleg nem ártana intelligenciához kötni a választójogot.
2012. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Ahoz hogy valaki elnököt ajánljon szükség van 20% arányra a parlamentben . 2010-ben a Jobbik Morvai Krisztinát támogatta nem mintha lett volna bármi súlya . Az MSZP és az LMP Sólyom László újraválasztását javasolta . Az LMP-nek sincs 20% -nyi aránya , ők is csak gesztusból tették ezt mint a Jobbik . Az MSZP-nek megvolt az aránya , de mosta a DK-s dolog után ebben nem vagyok biztos . A parlamnet feladata az ország kormányzás így evidens , hogy részt vesznek , ha pedig nem akkor az illem azt diktálná hogy , ne vegyék fel a fizetésüket , az LMP meg az alkotmányozás alól vonta ki magát , de utólag rájöttek ez nem volt számukra annyira jó , így ők is elmentek az opera elé tüntetni . A képviselők csak szavazni járnak be, nem hinném hogy mindegyik mindennel tisztában van és utólag megnézte a az ellenvéleményt vagy még a sajátjával sincs igazával tisztában . Reméljük az új háztörvény javítani fog ezen .
2012. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Azért mert utálom Fecót, nem kell feltétlenül Fideszesnek lenni. Eléggé tönkretette az országot, évekig értelmetlenül ragaszkodott a székéhez, nem számítva, hogy ezzel mekkora károkat okoz az országnak.

Nem követett el bűncselekményt? És Sukoró? Könyékig benne volt ám, de kihúzták a kakiból. Jó a hátszele.

A diplomáról meg annyit, hogy inkább azt mondom, hogy elveszett, minthogy elkezdjék azt is olvasgatni, és kiderülne, hogy nem üti meg a mércét. Mert akkor esetleg neki is távoznia kéne a politikai életből. Ja, azt ő úgysem tenné meg, mert még őszöd után sem volt képes rá.

Egy hatalommániás őrült, a véleményem szerint.

Némely válasz érthetővé tette nekem, hogy miért érdekel még bárkit a véleménye, de valami stílust azért felvehetnétek.

Valamennyi párt működését kritikával szemlélem, nem vagyok egyiknek sem a híve. De szerintem ezzel a legtöbb értelmes ember így van. Nincs egy jó alternatíva.

2012. ápr. 19. 12:28
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Sukoró az több milliárdos hasznot hozott volna, ha felépül az a kaszinó. Ellentétben egy gyárral, egy kaszinó ugyanis egy helyben kell hogy maradjon.
2012. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Az a legnagyobb baj, hogy tájékozatlan vagy és emiatt csak hinted az általad biztosnak hitt dolgokat, és ezzel másokat is tévútra terelsz!


"Nem követett el bűncselekményt? És Sukoró?"

Sukoró esete még nincs lezárva, semmilyen terhelő ítélet nem született eddig, csak a gyanúsítás és sárdobálás folyik! Ebben is megilleti az "ártatlanság vélelme" addig míg nincs jogerős ítélet! Ha még a jogállam létezik Magyarországon.


"A diplomáról meg annyit,..."

Nem is értem, hogy ez miért zavar téged vagy bárkit?

Soha nem kérkedett vele, nem hivatkozott rá, hogy hány darab és milyen diplomája van! És ha nem is lenne egy sem?

Eddigi politikusi pályáján nem volt követelmény a diploma megléte, tehát az sem lehet baj, ha nem találja!


"Mert akkor esetleg neki is távoznia kéne a politikai életből."

Ez esetben -bármely oldalról- nagyon sok eddigi politikusnak kellene távozni a politikai életből. Ezt viszont egy demokráciában a választópolgárok döntik el a választások alkalmával, hogy ki megy és ki marad.

Ha tetszik, ha nem!

2012. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!