Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK nem óhajt részt venni az...

A DK nem óhajt részt venni az új köztársasági elnök választásban. Miért? Kérte erre valaki?

Figyelt kérdés

Nem egészen értem, mit pampognak ezek. A választásokon még nem is létezett ez a párt, most meg mindenbe bele akarnak szólni. Mégis milyen alapon? Nincsenek is benne az országgyűlésben!

Mindig kiakadok azon, ha a Fidesz mond valamit, aztán a cikkekben leírják, hogy erre mit mondott az MSZP, Jobbik, az LMP és végül a DK. Mégis mi a fene közük van bármihez? Ki kérdezte őket?


2012. ápr. 18. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
A dk-s érvelésed is csak nehezen tudom elfogadni, de mi az, hogy a választópolgárok által megszavazott ellenzéki pártoknak mi közük van bármihez? Hahó ember, az ország nem csak a fidesz szavazókból áll.
2012. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még mielőtt ebbe jobban belebonyolódnál, nem vagyok Fideszes. Nem értem, hogy jött ez le neked a kérdésből. Gyurcsányt viszont utálom, nem értem, miért nem ül még a börtönben.
2012. ápr. 18. 12:17
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Abból jött le, hogy "mégis, mi a fene közül van bármihez.".

Gyurcsányt én sem szeretem, félreértés ne legyen. De az, hogy valakit nem szeretek, egy jogállamban nem lehet érv. Az, hogy egy héttel a határidő lejárta előtt megváltoztatják a frakcióalakítási szabályokat, hatalmas károkat fog okozni az országnak, mert már az Euróvíziós Dalfesztiválon (!!!!) is az a téma, hogy nincs nálunk jogállam.

2012. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a köztársasági elnök megválasztásához az országgyűlésbe beválasztott pártoknak van köze. Azért írtam ki a kérdést, mert a mai helyi lap címoldalán virít, hogy a DK nem óhajt részt venni a köztársasági elnök megválasztásában. Akkor kiakadtam, hogy mégis kit érdekel? Azért mert valaha miniszterelnök volt Gyurcsány, fel kéne fognia, hogy most már semmi köze a dolgokhoz. Még az MSZP is kiebrudalta.
2012. ápr. 18. 12:28
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pártoknak, hanem a megválasztott országgyűlési-képviselőknek van köze hozzá, márpedig Fletot megválasztották, ha tetszik, ha nem!
2012. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Gondolom, azt te sem vitatod, hogy a DK-s képviselők is érvényes mandátummal rendelkeznek. Ha nem így lenne a parlament fideszes többsége már kitiltotta volna őket.

A legutóbbi választások óta ugyanannyi joguk van részt venni a parlament munkájában, mint bármely más képviselőnek. Ez a demokrácia alapja, és nem a szimpátia!

2012. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

"A kérdező kommentje:


Szerintem a köztársasági elnök megválasztásához az országgyűlésbe beválasztott pártoknak van köze."


Lehet, hogy "szerinted" így lenne jó, de ez nem jelent semmit!

A köztársasági elnököt nem a parlamenti PÁRTOK, hanem a KÉPVISELŐK választják meg! Vannak ugyanis pártonkívüli -független- képviselők is!

2012. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

"Még mielőtt ebbe jobban belebonyolódnál, nem vagyok Fideszes. Nem értem, hogy jött ez le neked a kérdésből. Gyurcsányt viszont utálom, nem értem, miért nem ül még a börtönben."

Azért nem ül börtönben, mert nem követett el bűncselekményt.

A hozzáállásodat nézve, kitűnő fideszes lehetnél, rendesen tudsz gyűlölni.

2012. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

MONDD mégis ki választotta meg a DK-t, hány ember szavazott legutóbb a "DK" pártra? 0, ember! NULLA.


A fideszt is gyűlölöm, de még egy hülye (dk) csoportosulás nem kell már. Először keresse meg Gyuri a diplomáját, utána ugrálhat.

2012. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A diplomának semmi köze a képviselőséghez! Nem követelmény!
2012. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!