Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért függetlenítette az MSZP...

Miért függetlenítette az MSZP az MNB-t?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 15:19
1 2 3
 11/22 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Ja értem. Ha az MSZP van kormányon, akkor természetesen mindenért ő a hibás, mert hát kormányon van. Ha meg nincs kormányon, akkor is ő a hibás, mert nem akadályozta meg...


Ez így egész jó.... :-D Ügyes!!!


Pedro

2012. ápr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Miért?

nem így van?

(szavaztak róla, bűnt követtek el)

2012. ápr. 9. 16:08
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom, ez a videó, amit belinkeltél, haláli... nagyon jókat nevettem rajta, amikor belepörgettem. Ki ez az ember???


Az MNB legfőbb feladatát betölti, ami nem más, mint az infláció kordában tartása. Sokan szeretnének egyéb feladatokat ez elé a cél elé tenni (pl. a kormány is), de pont azért független, hogy ebben senki ne tudja befolyásolni.

2012. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

"Miért? nem így van? (szavaztak róla, bűnt követtek el)"

OK, de akkor inkább fordítsuk meg (mert hát miért ne?), és mondjuk azt, hogy mindenért a Fidesz a hibás. Mert hát ők is ott voltak, és szavaztak róla, azaz bűnt követtek el. Valamint amit nem ők csináltak, azt megakadályozhatták volna, tehát ők a felelősek.


És persze jelentsük ki azt is, hogy az emberek cselekedeteiért meg te vagy a felelős. Hiszen amit nem te csináltál, azt is megakadályozhattad volna, de legalábbis ebben az országban élsz, tehát mindenképpen felelős vagy érte...


Nem érzed, hogy ezek mennyire részrehajló, igazságtalan kijelentések, amelyek csak arra jók, hogy valakit szándékosan negatív színben tüntess fel? Persze, ha kifejezetten ez a célod, az más kérdés... De azt meg egyszerűbb ha nyíltan megmondod, nem?


Pedro

2012. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Német Nemzeti bank tanácsadója.még ma is kint él.
2012. ápr. 9. 18:21
 16/22 A kérdező kommentje:
(Német Nemzeti Bank)
2012. ápr. 9. 18:24
 17/22 A kérdező kommentje:

Nézd!

Én csak attól félek, hogy ez a hazug banda egyszer még visszatér.(MSZP)

Teljesen tönkretették az országot, most meg hitegetnek minket megint, hogy ők jobban tennék a dolgaikat.

(Mindenki Fideszt támadja, mert meggondolatlanul hoztak meg számos döntést ,mert sietnek.Én meg egy fajta aránytalanságot figyeltem meg, senki nem támadja az ellenzékieket, ritkábban, a nagy tömegek félrevezethetők lesznek.Nem emlékeznek, nem emlékeztetik őket, hogy vigyázz, hogy kire szavazol, mert ők is hazudtak ugyanúgy.Magyarországon nehéz tökéletes politikát folytatni, lehetetlen.Én a sok rossz közül a legkevésbé rosszra adom a voksomat.Fontos, hogy a többieket is meggyőzzük erről.

2012. ápr. 9. 23:36
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem emlékeznek, nem emlékeztetik őket, hogy vigyázzanak, mert ők is hazudtak ugyanúgy.
2012. ápr. 9. 23:39
 19/22 A kérdező kommentje:
Ezért is fontos, hogy ezeken a közösségi oldalakon legyen legalább egy ember, aki a provokatív, sokszor szándékosan is bugyuta kérdéseivel az embereket elgondolkodtatja
2012. ápr. 9. 23:45
 20/22 anonim ***** válasza:
Tehát kell egy Fideszes bértollnok? :P
2012. ápr. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!