Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy vettem észre, hogy gombamó...

Úgy vettem észre, hogy gombamódra szaporodnak a "divatnácik". Szerintetek?

Figyelt kérdés
Akiknek fogalmuk sincs a történelemről, de úgy vélik, valakiket gyűlölni kell, meg amúgy is tiltott dolog, ezért csak azért is...
2012. ápr. 7. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
tök mindegy ki hanyas volt töriből, úgyse azt tanítják ami valójában történt, a történelem 70%-a kamu
2012. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Tettek ott jó néhányan eleget azért hogy így alakuljon. Ha nem lett volna ilyen a politika, ma nem is lenne ennyi, és aki meg cigányok közelében él, azon ne lepődj meg hogy ha nem is náci lesz, de szimpatizál valamennyire velük. És az elkövetkező években a helyzet tovább fog súlyosbodni, csak figyeljétek
2012. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyik etnikum szaporodik gombamód. Tök mindegy, hogy a divatnáci Petike éppen divatnáci, mert lesz összesen egy gyereke, vagy annyi sem. Ezzel szemben az Kolompár Gáspárkának már 18 éves korában két gyereke van.
2012. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, így van, de sajnos egyre inkább van is rá alapjuk... Nem tudok én pl úgy este végigmenni az utcán, hogy ne kötne belém 1-2 cigánybanda. (Érted, banda, nem 1 ember, hanem legalább 6)
2012. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"tök mindegy ki hanyas volt töriből, úgyse azt tanítják ami valójában történt, a történelem 70%-a kamu

"


Azért megvolt a kettes érettségi? Nyilván a történelemhamisítás az oka annak, ha megbuktál. Nem azért mert nem tanultál.


"Petike éppen divatnáci, mert lesz összesen egy gyereke, v"


Az is sok.

2012. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Én sokáig megpróbáltam megérteni a cigányokat. Sok esetben segitettem őket. Szüleim is arra tanitottak, hogy ne nézzem le őket mert cigányok. Aztán értelmiségi lettem de nem vetem meg a fizikai munkát sem. Amikor kapával a kezemben dolgozom kinevetik az embert. Röhögtek rajtam amikor a kertemben dolgoztam. Télen viszont hátrányos helyzetűek mert nincs mit megegyenek.

Kifogtam néhányat akik gányt űztek belőlem mert tele voltak pénzzel és meg akarták mutatni mire képesek. Ellenem akartak vallani a rendőrségen hazugságokat. Nagyon jól összebeszéltek, még azt is állitották, hogy megvertem őket. Miért? Azt mondták azért mert fajgyűlölő vagyok. Akkor jöttem rá egy dologra. Ha már nem tudnak mivel ártsanak akkor rám fogják, hogy fajgyűlölő vagyok. Rám fogják, hogy megvertem őket annak ellenére, hogy soha nem voltam agressziv. Hazudnak szemrebbenés nélkül és bárkit bajba sodorhatnak. Most már az igazság az, hogy utálom őket. Többségük élősködésre van beállitva. Vagy megvásárolják az embert vagy fenyegetik. Utálom ezt a fajt.

2012. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

"Azt mondták azért mert fajgyűlölő vagyok."


"Utálom ezt a fajt."


Owned :D.

2012. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pro Patria ***** válasza:
51%
Nekem éppen a munkáspárt-2006osok megszaporodása tűnt fel. Naponta jönnek új kérdések: "nem volt jobb Kádár?", "miért nem állítjuk vissza a kommunizmust?", és ha bármi marxizmus-ellenes kommentet írsz ki, azonnal 0%-ra lemínuszoznak. Szembeötlően megszaporodtak az utóbbi fél-egyévben
2012. ápr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pro Patria ***** válasza:
83%

"Azt mondták azért mert fajgyűlölő vagyok."

"Utálom ezt a fajt."

Owned :D.


Lehet, hogy túl hosszú volt a komment ahhoz, hogy megértsd, de olvasd el még egyszer, és külön figyelj az ok-okozati viszonyra, 53%-os.

2012. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont két másik topik jutott eszembe erről!

Az egyiken náci jelképet akart tetováltatni magára valaki és pont azt kérdeztük hogy ugyan miért nem magyar jelképet? Szóval a divatnáciknál menőbb Hitleresnek lenni mint magyarnak! És sajnos rengeteg ilyen szélsőjobbos van nálunk...

A másik topikban meg a csákó szintén szélsőjobbos és abban akarta kiélni magát hogy vizeslufival dobál meg LMP aktivista lányokat mert hogy ő tenni akar valamit... Bakker, mert ő se a cigányoknak megy neki vagy véd meg magyarokat a támadástól hanem ilyen baromságokat akar csinálni.

Szóval igen, a legtöbb szélsőjobbos nagyban beszél a történelemtudásáról de az nagyjából pár youtube-os videóból és pár kurucos cikkből áll!



Egyébként ha megnézed a szélsőjobbos nézeteket még az sem egységes!

Attól kezdve hogy a zsidóknak az ősi terve a magyar termőterületek megszerzése, egészen odáig hogy Birkenauban meg Auschwitzban a zsidók valójában táncoltak és mulattak meg buliztak, millió különböző teóriájuk van!


A kuruc meg minden baj legfőbb forrásának az engedékenységet és az amcsikat tartja mégis csak azért létezhet mert Amerikában engedik :)))

2012. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!