Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogosan mondja-e Vona Gábor a...

Jogosan mondja-e Vona Gábor a romákról, hogy indokolatlanul szaporodnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a megélhetési politikusok is jogtalanul szaporodnak.
2011. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Vona Gábor a Proletárok Vezére semmit sem mond jogosan.
2011. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tom Benko ***** válasza:
42%
Nem. Ilyen alapon mindenki indokolatlanul szaporodik.
2011. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen jogosan, menj már át egy cigányok által lakott falun, csak úgy hemzsegnek a cigánygyerekek és a terhes cigányok. Iskolákban is egyre éd egyre több a korcs, aki ezt nem látja az vak. Nem tudom majd a gyerekemet hogy merem iskolába jártatni 10 év mulva. És a legszomorúbb hogy a DOLGZÓ magyarok tartjuk el őket, szánalom hogy senki nen tesz érte. Legnagyobb tiszteletem annak a kb. 1% kivételnek. Aki ezzel a kijelentéssel nem ért egyer, az nem tudom hol él, dehogy nem lát a szemétől az biztos
2011. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Én nem kedvelem a jobbikot, de ebben speciel igaza van, egyre többen vannak, és nem akarnak dolgozni, csupán segélyeken élni, lopni, és undorító körülmények között felnevelni egy rakás gyereket, akikből ugyanolyan naplopók lesznek.
2011. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ezelőtt, 30-40 éve nem volt ennyi roma. Én 55 éves vagyok, és nem volt egy cigány ovodástársam, sem egy cigány osztálytársam. Most az ovodák 80-85%-a cigánygyerekkel van tele. Akkor mi is most itt a kérdés?
2011. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Hát, tapasztalataim szerint jogosan, de előttem már leírták, hogy miért, nem ismétlem meg. Lehet, hogy csúnyán hangzik, de sajna így van.
2011. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Vona soha nem mondott olyat, hogy "indokolatlanul", már csak azért sem, mert tényleg van indok, éspedig a segélyezés, a juttatások.
2011. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A baj,csak az,hogy a segélyekből gyereket felnevelni nem lehet.Ebből adódóan járnak lopni,csalni.

A születés szabályozást kellene szigorúan bevezetni,a cigányoknál.Amelyik előreláthatólag nem fogja tudni eltartani a születendő gyerekét(márpedig nem fogja)azokkal egy nyilatkozatot aláiratni,miszerint semmilyen állami segitségre nem fog igényt tartani,max családi pótlék.A gyerek után semmi nem járna.igy rohamosan csökkene a szülések száma,higyjétek el.

2011. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Mardu ***** válasza:
53%
Ha 20 év alatt tudtak volna csinálni egy megfelelő nívójú oktatási rendszert, és lenne munkahely, valamint munkára ösztönző segélyezési rendszer, akkor nem szaporodnának ennyire a romák. Igazság szerint nem is lehet szabályozni a szaporulatukat, ez csak olyan közösségekben elképzelhető akik civilizáltabbak. (Nyilván itt a nem integrálódott romákra kell gondolni.) A pénzbüntetés, és a börtönbüntetés egy alulszocializált embernél nem elrettentő erő, főleg, hogy a többségük megélhetési bűnöző, és kisebb nagyobb bűncselekményekért már ültek. Képtelenség ellenőrizni őket, ez nem Kína. Kell nekünk rengeteg éhező társadalom perifériájára szoruló, analfabéta hivatalosan nem is létező gyerek? vona gabbriella egy idióta suttyó náci.
2011. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!