Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogosan mondja-e Vona Gábor a...

Jogosan mondja-e Vona Gábor a romákról, hogy indokolatlanul szaporodnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 10:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egy politikus esetében nem beszélhetünk jogról. Vona esetében pedig ezt a kérdést is fölösleges volt feltenni...

De, mint tudjuk ő a testvérének tekinti őket :DDD

2011. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vona két dologhoz ért. Szítani a cigányok ellen meg támadni a külföldi befektetőket. Engem simán kinyírna mert kapcsolatban vagyok nem magyar üzletemberekkel, jól élek és embereknek adok munkát. Ez az egész banda csürhék gyülekezete.
2011. márc. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
H*lye aki szerint nem... vagy csak vak, vagy agymosott
2011. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vagy csak képes gondolkodni. Tény hogy több születik mint kellene, de én nem egy nem cigány családot ismerek ahol szintén jóval több a gyerek mint amit el tudnának látni. És dolgozik nálam olyan művelt, intelligens roma srác is, aki kenterbe verne sok nem romát. És neveli tisztességesen a két gyerekét, iskolába járatja, normális körülmények között élnek, nem úgy mint néhány fehér ember. Nem bőr szín kérdése hogy ki bűnöző ki nem.
2011. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"És neveli tisztességesen a két gyerekét"


Jól látom, kettő? Igen. Tehát, nem 5-6 gyerek, akikkel már lehet, hogy nemigen bírnának a szülők --> felelőtlenség


"A lélek választ el, nem a bőrszín." (FankaDeli)

2011. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Négyen együtt durván 600 000 ft nettóból élnek, szerintem ennyiből még tudnának több gyereket is vállalni, sokan két gyereket nevelnek minimálbérből. Nekem négy gyerekem van, azt nem taglalom mennyiből élünk, de még vállalhatnék ugyanennyit. Én azt gondolom ha egy családban megvannak az anyagi feltételek, tudják mivel jár a gyerekek nevelése és nagyon szeretik is őket, mindegy hány gyereke van valakinek, akár roma akár fehér.
2011. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!