Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről?

Valaki0702 kérdése:

Mi a véleményetek erről?

2012. ápr. 6. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hülyeség. Megláttam a címét, és kapcsoltam is ki.
2012. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez hülyeség. Csak pár elfogult önimádó egoista hiheti azt, hogy valóban valaki/valakiknek érdeke, hogy ez a 10milliós kis ország szálka a világ szemében és mindenki meg akar minket semmisíteni. Üldözési mánia a maximumon.
2012. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Ez igaz, semmi új nincs bent.De ezzel nem csak a magyarokat mérgezik hanem az összes országot ahol ezeket kapni lehet.Nem kell szart enni és egészséges leszel.Én egy éve váltottam azóta nem eszek szemét kaját, magam főzök csak minőségi áruból, leszoktam a szénsavas italokról(kivéve sör) azóta rengeteget fogytam és sokkal jobban érzem magam.Persze ehhez rendszeres testmozgásra is szükség van.
2012. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak tudnám, mi a fenéért fél tőlünk az egész világ, hogy mindenféle alattomos összeesküvésekkel ki kell írtani az összes magyart. Miért nem rohannak le akkor egyszerűen, ahelyett, hogy a sajtburgerrel mérgeznek?
2012. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Problem2 ***** válasza:

Ezért kell járni piacra.Piac a legjobb.

Amúgy szerintem is hülyeség.

2012. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell megenni. Otthon főzök én is, nem veszek előre gyártott adalékanyagok, álagjavítós félkész vagy kész kaját. Amit lehet itthon készítek évek óta, féláron kijön minden :) De van egy hátulütője a dolognak, én pl semilyen cukrászsütit nem ehetetek, mert görcsöl tőle a hasam. Évek óta kerülöm az ilyen kajákat, és valszeg elszoktam én már ezektől a csuda anyagoktól, amiktől a süti nagyobb, szebb lesz, és ha véletlenül elémkerül egy ilyen, jobb ha nem nyúlok hozzá, mert utána fél napig fetrengek. Mindegy, már megtanultam itthon krémest is készíteni, a házitól nincs semmi bajom :)


Aztán hogy ez mennyire Tudatos az élelmiszeripar részéről, azt nem tudom.

2012. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!