Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rubik-Kocka alakú múzeum...

Rubik-Kocka alakú múzeum Budapesten? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Az egy dolog hogy nagyon költséges és másra is lehetne költeni a pénzt, de szerintem ez az első valamilyen szempontból jó ötlet jó ötlet, amihez az orbán-kormánynak köze van.

2012. márc. 30. 22:44
 1/9 A kérdező kommentje:

A linket lehagytam


[link]

2012. márc. 30. 22:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Aztán ez is olyan lesz mint az a bálna vagy mi xd.
2012. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, azt mondjuk nem tudom hova építenék.
2012. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegre epitenek valamit ami igazan magyar! Helyes igy tovabb !
2012. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik, remélem megvalósul. Viszont szerintem jobb helyen is lehetne, mondjuk a Városligetben, úgyis oda akarnak valami múzeumnegyedet. Apropó, modern épület, a CET-tel is kezdhetnének már valamit.
2012. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sz1u ***** válasza:
79%

Eddig az egyetlen ötlet (ami Viktor támogatásával jönne létre), amelynek 100%-ban örülnék!


Ezerszer több értelme volna, mint a hülye stadionok építésének (ha csak a költségeket nézzük)! Fociban sehol sem vagyunk (R.I.P. Puskás öcsi), viszont az innovációban még lehetne esélyünk!


Ha lenne, biztos vásárolnék téglajegyet!

2012. márc. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A véleményem erről az, hogy jobban tetszene, ha az épület is fordítható lenne. De egyébként így is eléggé tetszik. Bőven volt már rosszabb beruházás is.
2012. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sz1u ***** válasza:

08:45


"hogy jobban tetszene, ha az épület is fordítható lenne."


Egyetértek! Még azt is el tudnám képzelni, hogy ez lenne a mi Atomiumunk (Brüsszel), vagy akár a mi Eiffel-tornyunk is!

2012. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem bejön :)
2012. ápr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!