Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pszichiátriai betegek mért...

Szittyatarzan kérdése:

Pszichiátriai betegek mért right wing?

Figyelt kérdés
pszichiátriai betegek mért túlnyomó részben jobboldali vagy szélsőjobboldaliak? Legalább is ez derült ki egy kutatásból amit canadában és nyugat Eu-ban csináltak.
2012. ápr. 2. 15:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka?:D
2012. ápr. 2. 15:44
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
cigányok többsége bűnöző,de kijelenteni nem lehet mert rasszista vagyok.Akkor ha engem lebolondoznak mert szélsőjobboldali vagyok akkor ők is rasszisták,mert egy kalap alá vesznek?
2012. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom hogy nyugaton ilyen téren mi a helyzet de itthon bármilyen kutatás nélkül megmondom hogy az összes baloldali idióta elmebeteg.
2012. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki fanatikus híve bármilyen pártnak,legyen az baloldali,jobboldali,szélsőséges,egyik sem teljesen normális.

Nem azzal van baj,hogy melyik pártot preferálja,csak azzal,ha a többi embert hülyének nézi,mert nem azt vallja,amit ő.

2012. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól függetlenül, hogy nem szimpatizálok egyik oldallal sem pláne nem a jobboldallal, ez a felmérés szerintem kamu, vagy szándékos ferdítés. Hogyan vizsgálják meg egy pszichiátrián lévő beteg politikai beállítottságát? Egyáltalán tudják e az illetők, hogy pontosan milyen politikai beállítottságúak? Mert például itthon a legtöbb párt máshová pozicionálja magát, a javaslatainak tényleges irányultságához képest.
2012. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak azt vesszük, hogy a roma népességben arányiban mennyi a szellemi sérült, akkor ez a felmérés nem hiteles. Te beveszel ilyen maszlagokat?:P
2012. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Attól függetlenül, hogy nem szimpatizálok egyik oldallal sem pláne nem a jobboldallal, ez a felmérés szerintem kamu, vagy szándékos ferdítés. Hogyan vizsgálják meg egy pszichiátrián lévő beteg politikai beállítottságát?


Ez szerintem nem nehéz kiszedni egy betegből.Pl feltesznek neki kérdéseket pl hogy ön szerint a muszlimok terroristák e mind és stb. Itt is látható, hogy igaz hiszen 2 jobboldali kolléga egyből cigányozásra terelte a témát. Mi ez ha nem elég bizonyíték?:)

2012. ápr. 2. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a bizonyiték,hogy a cigánybűnözés statisztikai adatokból látszik,de gondolom azt már nem hiszed el.
2012. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen és ha utána megkérdeznék, hogy utálja e esetleg a hupikék törpikéket, az őzikéket, hóembereket és Adolf Hitlert a válasz: ígeennr brhmsndfn. Mindezt nyáladzva.
2012. ápr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!