Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hasznos az LMP...

Szerintetek hasznos az LMP jelenléte a politikában?

Figyelt kérdés

Láttok esélyt arra, hogy erősödjenek később, vagy ki fognak esni? A critical massos, peaces egyetemista berkeken kívül másokat meg tudnak szólítani?

Nem túl komolytalanok egy bizonytalan választó szemében? (kötögetés a parlamentben, utcai viselet)



2012. ápr. 1. 20:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Most, hogy mondtad, már van.

Kötögetni, farmerban és pulcsiban Országházba járni akkor sem túl illő. Persze a szundikáló Fideszesek is sunyik.

2012. ápr. 25. 11:10
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

így dolgozik a Fidesz:

[link]

2012. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondom: demonstráció volt. Nézz utána, hogy mi volt napirenden, és az volt a napirend lényege, hogy mennyire súlytalanná vált a parlamenti munka: Fidesz végigdarál kétharmaddal mindent, és az ellenzéknek szinte még a véleményezést sem engedik. Legalábbis a konstruktív, szakmailag megalapozottat nem, aztán meg pont ennek hiányát vetik a szemükre (nem mintha ők vették volna a fáradságot a gondolkodásra, de az LMP más volt, lenne és lehetne.)!
2012. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
*Az volt a demonstráció lényege... Bocs :)
2012. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Értem.
2012. ápr. 25. 14:07
 26/28 anonim ***** válasza:
Ki van farmerben és pulóverben a parlamentben?
2012. ápr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Na ez felesleges. Ha lehet választani, akkor szerintem inkább legyen a parlamentben valaki farmerban és pulcsiban, csak dolgozzon tisztességgel, mint öltönyben és nyakkendőben keresztrejtvényt fejtsen, aludjon, bunkóskodjon! Engem nem a csomagolás érdekel, hanem a tartalom. Ha az öltöny a fontos, akkor akár próbababákkal is fel lehetne tölteni a parlamentet, és azok legalább nem szólnak be, nem csinálnak hülyeséget (már az is valami)

Lehet, hogy az LMP-sek szoktak gyakran pólóban megjelenni, amin valamilyen üzenet van (pl. "nem erről volt szó!"), ellenben fegyelemben, illemben és munkában messze felülmúlják az összes többi pártot. Ők szoktak bekiabálni a legkevésbé a másik beszédébe (talán nincs is rá példa), náluk van az egy főre jutó legtöbb előterjesztés, módosító javaslat... Más kérdés, hogy a parlamentben elég kreatív módon demonstrálnak, (pl. kötés, szájleragasztás, arc elé tett papíros, megkötözött kéz, póló...) de ezzel nem bontanak rendet, nem sértik annyira a Ház méltóságát, mint a Fidesz, amikor rendszeresen az ellenzéki női kollégákra tettek személyeskedően sértegető megjegyzéseket, vagy amit Wittner megenged magának (a többi fideszes meg tapsol neki).

2012. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
91%

"Ki van farmerben és pulóverben a parlamentben?"


Ki emlékszik még a rendszerváltás utánra amikor Orbánék pulcsiban mászkáltak a parlamentben? Én jót mosolyogtam az akkori képeken :)

Szerintem ez másodlagos.


Én személy szerint szívesebben látnám az LMP-t egy 10%-os pártnak akik a zöldeket, jogszerűséget és korrekt gazdaságpolitikát képviselnek mint a mostani libikókát ez és néha populista üzenetek között!

De megértem hogy az általam említett szavazóközönség jelenleg beletespedt az "engem már az egész politika nem érdekel így nem szavazok" nézetbe!

Nehéz ügy...

2012. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!