Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez miert van igy?

Szerintetek ez miert van igy?

Figyelt kérdés

Neha eszembe jut, hogy MO egyre jobb lesz, es hamarosan elerjük Nemetorszag vagy Anglia szintjet.


pl most is olvastam:


[link]



Szerintetek ezt most azonnal felejtsem el?

Ez csak egy hülye gondolat igaz?


2012. márc. 31. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak ez az egy gyár közel 10 ezer munkahelyet teremet, így szerintem a cikk igaz. Egy kicsit kihúz minket a bajból. Ahhoz azonban több munkahely kellene, hogy hosszú távon fejlődjünk, amire nem sok esély van jelenleg.

(Nekem csoporttársam a tél óta dolgozik ott, pedig majd decemberben kapja meg a diplomáját.)

2012. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak nem jön egy újabb válság és nem fognak becsődölni a mercisek. Több ilyen cég kellene, több biztos jól fizető munkahely. Ne, ezt a gondolatot kell itt elfelejteni :/
2012. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de azt akartam kerdezni, hogy azt felejtsem el, hogy Magyarorszagon egyre jobb lesz a helyzet es hamarosan utolerjük Nemetorszagot, es Angliat?


Szerintetek ezt most azonnal felejtsem el?

Ez csak egy hülye gondolat igaz?

2012. márc. 31. 17:15
 4/7 A kérdező kommentje:

,,Csak nem jön egy újabb válság és nem fognak becsődölni a mercisek."



,,Ne, ezt a gondolatot kell itt elfelejteni :/"



Ezt hogy erted?

2012. márc. 31. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:

> Szerintetek ezt most azonnal felejtsem el?

> Ez csak egy hülye gondolat igaz?

Igen.

2012. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég hülye gondolat, Anglia olyan messze van tőlünk, mint Makó Jeruzsálemtől. Németország meg pláne.
2012. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A Mercedes tarthatja víz felett a fuldokló magyar gazdaságot"


Cool story, bro. De, majd pont ez az egy gyár lesz ami, ami majd kiemeli Magyarországot. Ami igazából szintén nem igaz, mert az észak-keleti, dél-keleti régió balkáni, a Kisalföld és Budapest meg bőven meghaladja az ország átlagszínvonalát. Ezen a két helyen olyan cégek, gyárak vannak, amihez képest ez a Mercedes gyár harmatos lepkefing.

2012. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!