Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek köszönhető ez a hirtelen...

Minek köszönhető ez a hirtelen, nagy Schmitt ellenesség? Legalább is itt a fórumon.

Figyelt kérdés

Természetesen én is Schmitt ellenes vagyok, a 2004-es athéni Olimpiai óta - a titokzatos, névtelen levél a VADA-nak, a legjobb eredményt, illetve olimpiai csúcsot dobó nehézatléták kiérdemelt olimpiai bajnoki címének pánik-szerű elvételét követően, az azok védelmére tett erőfeszítések helyett nyílt támadásuk, ami megerősített bennem a városi legenda szerinti gyanút, hogy Ő áll a levél mögött - megingathatatlanul!

A nagy számok törvénye szerint sokkal több híve kellett volna, hogy legyen, akik még a 20 évvel ezelőtti "tévedése" ellenére is lojálisak maradtak volna. Ehelyett - értékelhetetlen százalékú fanatikusokat leszámítva - szinte mindenki elítéli, bántja és nem a legszebb jelzőkkel illeti.

Ezt persze nem elítélem, sőt támogatom, és én is melléjük állok.

A parlamenti alkotmányozó többség ellenére ennyire józan lenne a magyar társadalom? Ha így van, ez dicséretes dolog!


2012. márc. 31. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Annak köszönhető, hogy jogosan elég cikinek érezzük, hogy egy közönséges plagiátor a köztársasági elnökünk. Az meg még cikibb, hogy miután mindez kiderül, nem mond le.
2012. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
nem hogy nem mond le, új doktorit ír
2012. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Én sem tudom, minek köszönhető ez a hirtelen ellenségeskedés, biztos valami suttogó propaganda, mert a hírekben és az újságokban egy szó sincs arról, miért kéne utálni.
2012. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, most már ideje lenne lejönnöd a szerröl mert nem tudod hol vagy:(
2012. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem érzitek, hogy 63% poénkodott?
2012. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2012-03-31 12:05-nek

Kedves hozzászóló! A jelképes rendszerváltás óta egyik hatalmi irányzat regnálása alatt sem olvashattál olyan újságcikket, hogy kit kell szeretni és kit nem szabad. Az ilyesmit nem az újságból tudod meg!

Ez - vagy kőkemény, lehetőleg objektív, ész-érvek vagy érzelem és személyes rokon-, illetve ellenszenv alapján - belülről jön!

2012. márc. 31. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a gondod polgártárs ?
2012. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez a veretes - a Jakobinus Diktatúra korát felidéző - kérdés most kinek szól?
2012. márc. 31. 16:20
 9/10 anonim ***** válasza:
14:34-nek
2012. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet hirtelen,ami fél éve kiderült?
2012. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!