Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem mondott ma le Schmitt Pál...

Nem mondott ma le Schmitt Pál pedig elvették doktori címét tegnap! Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz erről?
2012. márc. 30. 20:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már kit érdekel, hogy mit tudott a szabályokról, meg mit mondtak neki? Egyetlen épeszű ember sem gondolja azt, hogy ha 220 oldalból 210-et mástól lop el, az rendben van.


Nem is értem, hogy ez a 70 éves vén trottyos milyen világban él. Tuti, hogy megy az esze elfelé... Jól meg kellene dobálni rohadt naranccsal vagy valami.

2012. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
9%

vastag a pofáján a bőr az tény,de mégis mi a szarért mondott volna le,ha bajnainak volt pofája az ügyei után miniszterelnökséget vállalni,és fletó sem nagyon mondott le okt.23,vagy öszöd után

Schmidt Pali ügye ezeknek a mocsokságoknak a nyomába nem ér

2012. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 LazyJones ***** válasza:
87%
Igazad van, egy nemzetközi plágiumbotrány, az egész nemzet, és közte a nemzetközi hírű tudományos csoportok lejáratása TÉNYLEG nem olyan nagy halott. Gratulálok...
2012. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem 9 ember élete,akiket bajnaid tett tönkre,és akasztották magukat fel,fontosobb dolog mint egy szaros orvosi disszertáció
2012. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

21:51

Rohadtul nem csak egy disszertációról van szó, ráadásul semmiképpen nem egy orvosiról... De nem baj szajkózzátok csak a baromságaitokat, meg Bajnaizzatok. Aztán, ha jön egy másik gerinctelen féreg mint ez, akkor majd ő hivatkozhat arra, hogy smitt sem mondott le...

2012. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%

Na az én véleményem az az, hogy én eddig csak OKJ-s szakon írtam szakdolgozatot, de azt már látom, hogy nem kellett volna heteken át görcsölnöm rajta. Nem is értem mit strapáltam magam, szaros OKJ volt, nem kisdoktori... Ha bárki kéri, dobjon emailt, elolvashatja, én magamtól írtam, persze voltak forrásaim is, de azokat képes voltam feltüntetni, mint forrás. Nem hiszem el, hogy pont ő ne hallott volna erről.

És különválasztva attól, hogy ő kicsoda/micsoda: Ha DR. Noname Jolánról derül ki ugyanez, akkor is fel lennék háborodva, hogy ilyet megengedhet magának.

Mint köztársasági elnök, (mely titulus viselőjére valaha felnéztünk, és nagy, és erényekkel rendelkező embernek tartottunk)... pláne felháborít, hogy ezt pont Ő tehette meg! Vagy le kellene mondania, vagy töröltessék el ez a "köztársasági elnöki rang" mert így semmi értelme, csak viccelődésre jó, és egy kis tragikomédiára!

2012. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
92%
A köztársasági elnök reprezentálja az országot belföldön és külföldön egyaránt. Egy olyan ember, aki plagizált. Lehet itt mutogatni, de aki ennyit másolt, arra mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy jóhiszemű volt. Ráadásul aki járt valaha is egyetemre, annak hatodévben fel sem merül, hogy helyes az, ha más munkáját másolja. Arról nem is beszélve, hogy folyton az erkölcs így meg úgy, ehhez képest? Ez hol erkölcsös? Itt nem egy képviselőről van szó, vagy Gyurcsiról vagy Viktorhuszárról, hanem a köztársasági elnökről ismét. Teljesen mindegy, hogy ki mit csinál, az ország első emberének szentnek kell lennie. Arról nem is beszélve, hogy hányszor csalta meg a feleségét...
2012. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

21:55 bocs doktorit akartam írni

A legjobb az lenne,ha az egész parlamentet kitakarítanák a p.icsába,ez már egy cirkusz,egy rossz kabaré ami ott megy

Az összes ótvar férget kiebrudalni az országból,és a helyükre olyanokat ültetni,akik végre az ország érdekeit tartják szem előtt!!

2012. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd a nép mondatja le. Azt hisz mi félünk egy ilyen eladósodott kormánytól és egy bűnöző államfőtől, 56-be egy szuperhatalommal szálltunk szembe pedig akkor nem voltak ennyien a forradalmárok. De már haza sem mer menni a Sándor-palotába a Schmitt mert már a "menekülő" útvonalon átvitték a másik rezidenciájába. Így be is bizonyította hogy... És állítólag hétfőn a LMP próbálja rávenni majd a képviselőket a parlamentbe a megfosztási eljárás megindítására ha lenne akkor valószínüleg sikerrel járna mert a Fideszes lépviselők közül sem szeretik sokan Schmittet és akkor még nem is szóltam a Jobbikról az MSZP-ről.
2012. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
13%

Gyurcsány se mondott le az őszödi beszéd kiderülése után, sőt az egész ballib tábor ott istenítette még 3 évig a hazudozásaival.


Pár nagyságrenddel súlyosabb ügy, mint egy nyamvadt kisdoktori, kedves mszp-sek.

2012. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!