Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miről is vonja el a köz...

Zeronibble kérdése:

Miről is vonja el a köz figyelmét a Schmitt-botrány?

Figyelt kérdés
Nyilván többeknek jól jön, de hogy is volt a korábbi hírekben? :)
2012. márc. 29. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elterelo hadmuvelet. Valoszinuleg az orszag sulyossabb problemairol mint pl, Viktor Kiraly felhaborito intezkedesei, az orszag eladosodasa, esetleges allamcsod, diktatorikus intezkedesek, Eu-s problemak,antiszemitizmus, ciganysag helyzete, etnikumkrdes...stb.stb.Igy lehet csamcsogni Schmitt Uron, aki egy csalo, es a magyarsag ki adhatja , levezetheti a duhet rajta.Amugy miert Te mire gondolsz?:)
2012. márc. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
72%

Szerintem például a Medián felméréséről:

[link]

2012. márc. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen.

Mi a szösz? A 2/3 már 1/3 se?


Persze, van még valami: attól tartok, "szabadságharc" csak kamu. Valójában eredetileg csôdöt akartak, mert azon kaszálhattak volna legnagyobbat. Persze, azzal is rá kellett jönniük, hogy a többség nem hülye. Ezért megelégednek az IMF megállapodás lebegtetésével, amitôl shortolni lehet, az is hoz valamit. ( Nekem legyen mondva ).

2012. márc. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Ja, és hogy nemsokára sok embert lakoltatnak kifele, mert áprilisban meg szokták szüntetni a moratóriumot.
2012. márc. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Rengeteg minden lehet.

Szerintem ez sem jön jól nekik.

Az ügynöktörvény azért elég ciki kérdés a fidesznek. Így meg nem kell legalább azzal foglalkozni!

Így persze senki nem kérdezi meg hogy a komcsi idők "valódi rendszerváltásának ígéretével" győzőtt párt ugyan miért nem akarja az ügynöktörvényt és hogy kiderüljön hogy kik az ügynökök a parlamentben??

Azon röhögök jókat hogy a nagy antikomcsi fideszes szavazók valoszínű egy halom komcsi ügynökre szavaztak és még fel is vonultak értük!! Most meg a fideszesek SP mellett kardoskodnak! :))))

2012. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A narancsot a tiltott kábszerek közé kellene írni.Úgy látom jobban kiégeti az agyat mint a heroin.Ennyi agyhalottat mint az ide írogató bősz fideszesek közt van ,legutóbb 80-as évekbeli "zombi"filmekben láttam:D
2012. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmiről, nem gondolod hogy ezt direkt csinálták.Meg pont a hvg segíti őket majd, persze.
2012. márc. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"Te mire gondolsz?"

Hasonlókra, a korábbi hírek és ködös pre-schmitt emlékeim alapján... De lehetne sorolni, egy ember talán kevés is hozzá :) így marad a kérdés :)

2012. márc. 30. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Uppps...!

A sajat irasomat meg se neztem..:)

Jah igen, nos antiszemitizmus, tul sokhelyen elhaparodzott a zsidozas, nem csak itt a Gyk-n arra irtam.Amugy en is anticionista vagyok.:)( az uzenetkuldesi szisztema gyalazatos,mi az hogy csak fel orankent lehet uzit kuldeni???:) egy anorexias lanynak most kell eletmento tanacsokat adnom es egy ongyilkosjeloltnek is, de feloras tempoban nem valami tuti, szal bocs h ide irok) ne pontozzd le!:)udv.

2012. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!