Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora botrány lenne, ha a...

Mekkora botrány lenne, ha a parlament légterébe igazságszérumot engedne valaki, olyat ami cseppfertőzéssel is hat?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a Tv s vitákra kihegyezve.
2011. dec. 6. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
semekkora. Nem lenne semmi. Mivel a politikusok nem "hazudnak" vagy "igazat mondanak" (tekintettel arra, hogy ezek a kategóriák nem léteznek) hanem az előre egyeztetett érdekeik szerint szavaznak, amúgy meg szónokolnak egymásnak.
2011. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze lehet hogy sokmindenre megoldás lehetne.

Hiszen ha kilehetne fejleszteni egy olyan szérumot, ami eképpen hat és nem lehet érzékelni közvetlen, az az egész világ politikai életét és vele mindenkiét megváltoztathatná.


Csak gondolj bele!

Merkel asszony nem hímezne hámozna hanem megmondaná a tutit!


Nem engedhetem hogy leértékeljük az eurot, mert mi németek elvesztjük a gazdaságunk fejlettségéből és a közös valutából származó versenyelőnyünket!

Ahogy azt sem engedhetem hogy ezek a sz@ros keletiek növekedhessenek, hiszen akkor vihetem kín

ba az autógyártást, mert nem lesz a közelben rabszolgám!

Így a kétutas Eu-é a jövő, és kit érdekel hogy a keletiek éhendöglenek! Annyi erejük legyen hogy összerakjanak egy egy alkatrészt és ne akarjanak hedonizálni.


Orbán és Matolcsy halk suttogása!


Haver ezt jól elQrtuk, csak Gyurcsány meg ne halja mert képes kiszivárogtatni. Hogy lehettem akkora barom hogy hittem neked, "modja Orbán" Válasz: ÖÖoo ö te sem azt ígérted viki hogy impotens vagy! azt mondtad majd te lezsírozod az Eu ban a hiány emelkedésének lehetőségét.

Ov : De ha bukunk együtt bukunk! "Matolcsy"Nem baj, majd megfogom a kezed. "ov " Tudod kinek fogdozsd a kezét!

Ha nem figyelek oda rád, te egyből félrenézel! " Matolcsy"

De Viki, ne lény szenya! Tudod hogy beteg a szemem!


Ok elvicceltem a végét, de nem lenne semmi!

2011. dec. 6. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A történelem során először lenne síri csend és hullaszag a teremben. Esetleg a Jobbikosok kifejtenék a véleményüket a Borsod megyei etnikai összetételről, vagy felszólalna pár Fityeszes az új adónemekről, és véget is érne aznapra az ülés.
2011. dec. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mekkora botrány lenne, ha a parlament légterébe igazságszérumot engedne valaki, olyat ami cseppfertőzéssel is hat?"


Három napig cikkezne az esetről a bulvársajtó. A Wikileaks-ügy egyébként kb. hasonló eset volt.


Amúgy ha elterjedne az igazságfertőzés az egész lakosságban, akkor a társadalom összeomlana. Pártkapcsolatok, barátságok stb. nem tudnak fennmaradni tapintatos elhallgatások, szépítések nélkül. Ha mindenki elkezdené "csakis a színtiszta igazat" mondani, akkor a jelenlegi társadalom megszűnne és egy másik, nem feltétlenül jobb venné át a helyét. Sőt, szerintem az a társadalom rosszabb lenne.


Amúgy nem tudom, miért gondolja bárki is, hogy a politikusok őszintébbek vagy kevésbé őszinték, mint az orvosok, a tanárok, a hegesztők, vagy éppen: a feleségek és férjek, a barátok, a szülők, a gyerekek.

2011. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sz1u ***** válasza:
19%
Kötelezővé is tenném ennek az igazságszérumnak a használatát! Kivéve Orbán Viktort, mivel ő még sohasem hazudott... :)
2011. dec. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Amúgy nem tudom, miért gondolja bárki is, hogy a politikusok őszintébbek vagy kevésbé őszinték, mint az orvosok, a tanárok, a hegesztők, vagy éppen: a feleségek és férjek, a barátok, a szülők, a gyerekek."


Azért mert ez az igazság. :)

2011. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kis ciklon-b-t eresztenék be...
2011. dec. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!