Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek most tényleg így akarnána...

Ezek most tényleg így akarnának nekem banki hitelt adni?

Figyelt kérdés

Ez kamu vagy ezt tényleg megtehetik...?

http://www.youtube.com/watch?v=4WAC3-dJFeI


2012. márc. 28. 14:10
 1/10 Sz1u ***** válasza:
58%

Muszáj ezt a gyökér videót hetente többször is belinkelni? Sosem írjátok bele a kérdésbe, hogy miről fog szólni a videó és pedig mindig jól beleszaladok.


Bocs Kérdező, de annyira unom már ezt a Drábik-féle xarságot!

2012. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Drábik egy ostoba újságíró,akinek gőze sincs a pénzügyekhez! Csak így akar "sikeres" lenni!
2012. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem csak Dr. Drábik Jánok közgazdász úr szerepel a videóban, hanem Róna Péter neves közgazdász is.

De most a lényeg az hogy a levegőből adnak hitelt vagy nem?

2012. márc. 28. 15:19
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem néztem meg a videót de a kérdező "levegőből adnak hitelt" szavai inspiráltak.


Szerinted, csak a Magyarországon, Németországban, Lengyelországban és Csehországban eladott "elektronikus" pénzeknek amiket hiteleknek nevezünk, van valódi fedezete?

Megsúgom, NINCS!


.

ha nem vág témába akkor bocsesz...

2012. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi 15:27

Erre voltam kíváncsi!

Ez a tartalékrátázás a visszafizethetetlen kamatokkal vagy mi...

10.000 ft-ból adhatnak 100.000 ft pénz-t (ha nem többet) , de cserébe rájuk kell írni valami értéket pl. házat, és ez lesz a fedezet, mert nem fizetés esetén elveszik azt. Jól értem, kb. ezt csinálják?

2012. márc. 28. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Mivel a házadnak van értéke "forintosított" így az a fedezet, de magának a pénznek nincsen fedezete amit ők adnak neked.

Ők a semmiből kapnak fedezetet, vagyis tőled.


Jah kérem így én is adok ám kölcsönt, csak nekem ezért börtön járna!

2012. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hiteleknek a bankban levő betétek a fedezete!
2012. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"A hiteleknek a bankban levő betétek a fedezete..."


Ha végignézed a videót és elméd megfelel az efféle leterhelésének, akkor rájöhetsz hogy éppen erről szól, hogy nem a betétesek pénzét kölcsönzik ki, hanem a semmiből hozzák létre ezek a bűnöző bankárok.


Aki bármennyire is szeretné ezt megérteni, de nem megy az egy leszázalékolt agyú vagy pedig BIRKA! :D

Ez az igazság! :S

2012. márc. 29. 17:17
 9/10 anonim ***** válasza:

"nem a betétesek pénzét kölcsönzik ki, hanem a semmiből hozzák létre "


Hát nem egészen a semmiből... de hogy megértsd mi történik, szerezz egy bevezető pénzügy tankönyvet és tanuld meg, hülyevideók bámulása helyett.

2012. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
de a semmiből csinálnak pénzt. Mit gondolosz mitől romlik a pénz értéke? Ez egyfajta rejtett adó. Nem kell hozzá közgazdásznak lenni meg semmilyen papír sem kell ahhoz, hogy ezt valaki átlása. Szándékosan van agyon bonyolítva meg túl misztifikálva h te mint átlag polgár ne foglalkozz vele mennyire kizsákmányolnak, és rabszolgásítanak téged. Akik pedig ezt fedezni próbálják azért teszik mert ők is élősködői a rendszernek és félnek. Ezért nem fogod soha a mádiába látni vagy max nagyon ritkán és akkor is manipulálva.
2013. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!