Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy ez a...

Elképzelhető, hogy ez a probléma Magyarországgal?

Figyelt kérdés

Állítólag termál víz nagyhatalom vagyunk, termál víz erőművekkel elláthatnánk árammal az egész országot, uszodákkal idecsalogathatnánk a főni vágyó német ajkúakat, nyaralni és telelni. Ehelyett stadionokat építünk milliárdokért?

És ez csak egy példa. Az emberek érzik, hogy mi a sz@r de tenni ellene valamiért nem tudnak.


2012. márc. 28. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Úgy mondanám, hogy ez az egyik baj (inkább érthetetlen baromságnak nevezném) a millióból.
2012. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Namost fater kettő apró dolgot elfelejtettél.


1. A Víz el van adva

2. A maradékra meg meg van mondva, hogy Hajdúszoboszló kivételével ha nyitni mertek egy fürdőt vagy termelni vele bármit is akkor másnap álljatok át fa vagy szén tüzelésre, de leginkább jobb ha vásárol a nép némi konzervet.


Egyéb kérdés, vagy elég a válasz?


A gázmezőket már meg se kérdezd, mert Dettó!

2012. márc. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Ja meg a légszennyezési kvóta is oda van..!!!

2. voltam.

2012. márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Jó lenne ha nem lefele pontoznál sügérarcú, hanem válaszolnál és érvelnél az állításaimmal szemben.

Azt nem tudsz csak orrba-szájba nyomogatni!

2012. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nos én nem pontoztalak le de igazából elsiklottál az erdő mellett. Te tudod mindezt de értelmes, demokratikus módon képtelen vagy tenni ellene, ahogy pl.: én is.
2012. márc. 28. 14:51
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem neked szól kérdező, hanem a sunyinak!

Nem siklottam el, bár valóban teljesen nem válaszoltam.

Mindig kellenek kirakat beruházások, és lesznek is, mert a népet ezzel lehet megvenni.

Sajnos ami termel, meg pénzt hajt, azt nem lehet látni, csak amibe belemegy a magyar.

2012. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13/13. Ez csak ostobaság. Senki nem tiltja ,meg,hogy nyissanak valahol termálfürdőt,vagy fűtsenek a meleg vízzel! Nálunk is van ilyen program,csak éppen nincs elég pénz a kivitelezésére.

A kiaknázatlan víz nincs eladva,nem is lenne kinek.

Fürdőket pedig nem lenne érdemes nyitni,mert a meglevőkre is alig jönnek a turisták! Ma már nem éri meg nekik,olyan drágák a szolgáltatások.

2012. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

15:08


Ez szerintem nem igaz, lévén egy kemping és hotel mellett lakom. Minden nyáron tele van, és már most vannak jó páran. Gyakran Hollandiából is érkeznek a városomba, igaz többségében nyugdíjasok. Persze ez felszínes személyes tapasztalat, nincs mögötte komolyabb utánajárás, de szerintem te is csak egy-egy számadatot tudnál felmutatni ami nem feltétlenül fedi a teljes igazságot.


Ráadásul a termál erőművekre ettől függetlenül sem költünk, pedig a legtöbb ember ismeri ezt a lehetőséget, tudja, hogy létezik.


Szerinted ez nem probléma, gondolkoztál már azon, hogy ez ellen mit tudnának tenni egyesek?

2012. márc. 28. 15:21
 9/13 anonim ***** válasza:

#7!

Nem tudom ki az a 13/13 mert összesen van vagy 8-9 válasz, de gyanítom nekem szól.

.

Jobb ha tőlem tudod, hogy bár rajta ülsz a vízen, de az már rég nem a miénk!


De megfordítom. Hogyan termelhetnénk bármit is amikor Ausztria rendelkezik a CO kibocsájtási kvótánkkal az elkövetkezendő évekre?


Vágó Pista?

2012. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb fürdő nem működik gazdaságosan, nézz utána. Talán egy éve a Figyelő egy egész hosszú tényfeltáró cikket közölt arról, hogy mennyire nyögik a városok a hitelekből felhúzott, a város méretéhez és a többi infrastruktúrához képest hatalmas fürdők törlesztőrészleteit.
2012. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!