Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most hetvegen lenne szavaza...

Ha most hetvegen lenne szavazas, ki nyerne es miert?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

természetesen a fidesz.

hogy miért?

mert generált egy kommunista-bankár-nagytőkés-magyar és keresztényellenes-népnyúzó ellenségképet.


Egyébként nehogy azt hidd, hogy kormányozni akarnának. Elsütik persze időnként, hogy választás, de csak annyira, hogy ki ne menjen a köztudatból, hogy ők készen állnak. De ha megnézed figyelmesen a hírtvt, akkor ott érdemben csak a kissebbségi kormányzásról van szó, meg arról, hogy mit csináltak rosszul. Mert ők is tudják, hogy nincs más út és nem tehetnének ők sem mást, ha kormányra kerülnének. Nem is akarnak. Mert ügyebár a pálya széléről könnyű kiabálni...


Én a magam részéről mocskos szoclibmagyarelleneskomcsizsidóbérencként szeretném a választásokat. Még az is lehet, hogy rájuk szavaznék. Megérdemelné a sok hülye, hogy megegye amit főzött.

2008. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is a fidesz. Én nem vagyok sem fideszes, sem mszp-s, de az tuti, hogy most kurva nagy kupi van az országban, és az emberek ezt már nagyon megelégelték. Mondjuk én is. Nem azt mondom, hogy a fidesz megoldaná a helyzetet, de hát ők a másik nagy párt, és mivel az mszp eléggé elbaltázta az esélyeit, tehát szerintem kizárva, hogy újra ők győznek, így szerintem marad a fidesz, nem hinném, hogy bármelyik kisebb párt nyerne. Pedig lehet, akkor nem lenne ekkora szarban az ország. De az is lehet,hogy még nagyobban. Á, nem tudom, én utálom az összes politikust és az egész politika nevezetű hazudozást és parasztvakítást.
2008. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

A Jobbik nyerne.

Isten velünk van, ki lehet ellenünk?


Szebb jövőt!

2010. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Isten kinyilatkoztatta, hogy a Jobbikkal van? Ne legyél már nevetésges...
2010. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen kinyilatkoztatta. Ő a Magyarok istene és nem tűr tovább zsidó igát!
2010. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te nagyon hülye vagy... Írásba is adta neked talán?
2010. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!