Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az az "egykulcsos" adó?

Mi az az "egykulcsos" adó?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Az,h mimdenki ua adozik a szazalek alaojan.

Aki 10 milliot keres az is a fizetesenek a 10%at meg aki 60 ezret keres az is.

Hozza kell tenni, h akkor a gazdag egymilliot, a szegeny 6 ezer forintot adozik.

2012. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sz1u ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=YxPPzR2SJwQ


Tudom, hogy nem a kérdésre adtam választ (az első válaszoló nagyjából meg válaszolta). De érdekességnek (tanulságnak?) mindenképp megfelel a linkelt videó.

2012. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szlu:

Wow!!

Ezt nem is láttam!

Sajnos eddig is tudok sok kamuról amit Orbán mondott választás előtt de ez most bővült egy ordas naggyal megint...

2012. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt mondja, hogy nem híve, de elkerülhetetlen.
2012. márc. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem orbán vezette be már nem azért?

Nem sokat tudok róla, mert én ezt az egészet nem nagyon értem, a politikát

14/L

2012. márc. 23. 15:27
 6/12 Sz1u ***** válasza:

15:00


"Azt mondja, hogy nem híve, de elkerülhetetlen."


Hát nem pont így mondta a videóban, de a lényege nagyjából ez. Szokásához híven semmi kokrétumot nem mond, csak olyat, ami többféleképpen is értelmezhető.

Én úgy értelmezem, hogy ő nem híve, nem akarja az egykulcsost (mit képzel róla ez a Gyurcsány? - gondolta ő). De mégis Viktorunknak az első intézkedései között volt, hogy bevezesse. Miért? Milyen égető szükségszerűség késztette a szinte azonnali bevezetésére (azon túlmenően, hogy többszáz milliárdos lyukat ütött a költségvetésben)?

2012. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sz1u ***** válasza:

15:27 Kérdező


"nem orbán vezette be már nem azért?"


Jól tudod, mert ő vezette be!

2012. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14 évesen ne is foglalkozz vele, tanulj inkább.

Ha viszont érdekel, akkor politológiai irányban kezdj, tisztázni a különböző oldalakat, irányvonalakat, eszméket, értékeket.

2012. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8

Butaság, hogy ne foglalkozzon vele. 13 évesen kezdett érdekelni a politika, mára megvannak a saját politikai gondolataim, és konyítok is a politikához. Foglalkozzon csak vele, hátha sokra viszi...

2012. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Ja, csak ne ezen az oldalon. Itt sok a tájékozatlan ember, és irkálnak össze-vissza mindenféle hülyeséget.

Javaslom a hvg oldalát, vagy a www. portfolio.hu-t. Ott sok a jó cikk, az aktualitások is szinte azonnal megjelennek.

2012. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!