Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok kizárnak minket...

Mit gondoltok kizárnak minket az EU-ból?

Figyelt kérdés
Ha állambácsi így folytatja van egy olyan érzésem nem sokáig leszünk tagja az úniónak.Ti mit gondoltok?
2012. márc. 17. 22:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárnak ki, nincs is olyan, hogy kizárás, nem hülyültek meg, nekik sem érdekük és nincs is rá okuk.
2012. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Kizárnak és ha sokat pattogunk még visszafizetjük a 8 éven keresztül kapott többszázmilliós támogatásokat.

Amúgy egy fenéket zárnak ki, nincs erre bevett gyakorlat, nem a magyar emberekkel akarnak kiszúrni (ahogy azt sok politikus megpróbálja beállítani), hanem a döntéshozókat próbálják rávezetni a helyes döntésekre.

2012. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Hát ha én lennék az EU már rég kibactam volna ilyen rinyálós nemzetet a 'csába.

De nem én vagyok, úgyhogy ennek a feltevésnek innentől nincs is értelme.

2012. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már hogyne lenne.Mitgondolsz vajon meddig viselik el azt a hangnemet és törvényen kívüliséget amit drága miniszterünk megenged magának.Sokegyéb más mellett.
2012. márc. 17. 22:18
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Így van ahogy az utolsó mondja, a lényeg az lenne hogy felhozzanak minket is, a fejlettebb EU-s országok szintjére hogy egy erős gazdasági egységet alkossunk,hogy fent tudják tartani a versenyt Ázsiával,és az USÁval ahol szintén működik hasonló...a magyarokon azért látszik hogy hány % diplomás van, mert könnyen etethetőek maszlaggal pl hogy az EU mennyire rossz és társai, de egyre gyatrább a helyzet az utánam jövő generációk pedig botrányosan debilek, és zülledékek, az öregek nagy részének pedig nem lehet változtatni a komcsi nézetein... 22/F
2012. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
jólenne
2012. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Az Unió egy tagállamát sem rúghatja ki ,csak a tagállamok léphetnek ki illetve be.


Az unió csak a támogatást vonhatja meg ,illetve bírságolhat és megvonhatja x időre a szavazati jogunkat.Így tehet nekünk közvetetten keresztbe ha nagyon akar.

2012. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
persze hogy jó lenne,hogyne.Magyarország egyedül elsüllyedne.Megint ki szívná meg Mi..A gazdagoknak messzi országba a pénzük havi 1.000000 millás fizetéssel ugatnak hogy megoldották hogy a hiteleket egybe kilehessen fizetni.Nade kitud kifizetni egy milliót az aki dús gazdag van két villája eladja az egyiket és megvan oldva.Aki havonta keres 100.000 ft t az hol tud ennyit ?Orbán csak a fajtáját nézi azt veri a mellét hogy ök mindent megtettek.
2012. márc. 17. 22:41
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem nagyszüleim sokat meséltej az 50 es éveksről érdekes módon mindenki szidja azt a korszakot hogy mennyi adósságot vettek fel a fejesek.Nade azt már elfelejtik hogy a rendszerváltás előtt sokan fillérekért lakást kaptak.Most hol a túróba kapna a nép 500.000 ft ért egy komplett új lakást. Falukból városokat építettek...Akkoriban nem zsebre játszottak a politikusok,mint most ezek a karrieristák.Egypár ember sajnos elfelejti honnan is jött.
2012. márc. 17. 22:51
 10/16 A kérdező kommentje:
22:23 al teljesen egyet értek
2012. márc. 17. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!