Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szükséges-e a mai helyzetben...

Szükséges-e a mai helyzetben egy kórházat szállodai szinten felújítani?

Figyelt kérdés
A minap egy ismerősöm a Tétényi úti kórházba került.Elmentem meglátogatni,és szemem szám elámult.A kórház,mint egy szálloda olyan szinten van megcsinálva,a kórtermekben méregdrága ágyak,stb.Persze,hogy ez a helyes én ezt nem vitatom,de ameddig a többi kórházakat bezárták,nincs pénz semmire az egészségügyben,szükséges egy ekkora beruházás egy kórháznak?Nem inkább arra kellett volna költeni,hogy a többi kórház fent tudjon maradni?Vagy nem megszüntetni többezer ágyat?
2012. márc. 16. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kellene legyen az általános , nem a lepusztult ,vágóhíd szerű kórházak.
2012. márc. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Itt ez sajnos soha nem fog megvalósulni.
2012. márc. 17. 11:07
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért ne keverjük össze a szezont a fazonnal.Az amerikai kórházak azért high-tech felszereltségűek és azért annyira szépek , korszerűek mert ott az egészségügy fizetős meg az állam is támogatja őket.Nálunk nem fizetős az egészségügy ezért nem is tudnak akkora beruházásokat megcsinálni mint ott.De azért igyekeznek és a Tétényi úti kórház tényleg nagyon szép , minden kórháznak olyannal kellene lennie.
2012. márc. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nem fizetős az egészségügy? szerintem te is fizetsz tb-t mint az adód egy részét... teljesen mindegy, hogy a többivel együtt adod ki vagy csak akkor ha kórházba és orvoshoz mész... dehogynem fizetős.
2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!