Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szükséges-e a mai helyzetben...

Szükséges-e a mai helyzetben egy kórházat szállodai szinten felújítani?

Figyelt kérdés
A minap egy ismerősöm a Tétényi úti kórházba került.Elmentem meglátogatni,és szemem szám elámult.A kórház,mint egy szálloda olyan szinten van megcsinálva,a kórtermekben méregdrága ágyak,stb.Persze,hogy ez a helyes én ezt nem vitatom,de ameddig a többi kórházakat bezárták,nincs pénz semmire az egészségügyben,szükséges egy ekkora beruházás egy kórháznak?Nem inkább arra kellett volna költeni,hogy a többi kórház fent tudjon maradni?Vagy nem megszüntetni többezer ágyat?
2012. márc. 16. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez magánkórház?Mert akkor akár aranyból is lehet , nem az állam pénzén lett felújítva.


Hogyha állami kórház akkor meg biztos magánemberek támogatták ,adományoztak.

2012. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egy beteg, kiszolgáltatott, az otthonából kiszakított embernek nagy segítség, ha nem tábori körülmények között kell tengődnie, hanem lehetőség szerint kényelemes, az otthon megszokotthoz minél közelebb álló színvonalú helyen tartózkodhat. Ez a gyógyulást is segíti, a rossz körülmények viszont nagyon rontják, mert mondjuk egy műtét stresszén kívül azzal is meg kell küzdeni, hogy a zuhanyozóban nincs melegvíz, egy fertőző góc az egész, és 10-en vagyunk egy szobában. Sajnos én bőven láttam ilyet is, és örülök, hogy ma már nem ez a jellemző.


Azzal meg végképp nem értek egyet, hogy sok rossz színvonalú kórházra lenne szükség. Legyen kevesebb, de jobb, ez azt hiszem, magától értetődik, mert csak a színvonal garantálja a gyógyulást, és ennek része a műszerezettség, a szaktudás éppúgy, mint az elhelyezés.

2012. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mond csak , hogy megműtenek téged gyomor sérvvel akkor utána egy kellemes , otthon környezetben szeretnél ébredni vagy egy kopott , rideg , idegen , barátságtalan környezetben?
2012. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
otthonos*
2012. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez magánkórház?Mert akkor akár aranyból is lehet , nem az állam pénzén lett felújítva.


Hogyha állami kórház akkor meg biztos magánemberek támogatták ,adományoztak."


A "csúnya-gonosz" EU támogatta a felújítást!

2012. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a kórház tényleg nagyon szép lett.Pont olyan mint amilyeneket az amerikai filmekben látni , vagy még szebb!
2012. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én ezt értem is,és mint mondtam ez így lenne helyes..de nem most.Több ezer ágyat szüntettek meg,kórházakat végleg bezártak,méghozzá jó nevű kórházakat,nincs pénz életmentésre alkalmas műszerekre,nincs pénz műtétekre olyan szegénység van.Akkor ez volt az EU-nak a legfontosabb?Rögtön fentről kell kezdeni,nem inkább az égetően fontos dolgokat kellett volna támogatni?
2012. márc. 16. 19:05
 8/14 anonim ***** válasza:
Az Eu egyszerre csak egy dolgot csináltat meg , majd szép fokozatosan a többit is.
2012. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

remélem, te sem gondolod, hogy azért szüntetnek meg kórházi ágyakat, hogy más kórházakat felújítsanak. ezek egymástól teljesen független dolgok.


és igen, szükséges felújítani, hogy lehetőség szerint ne úgy nézzen ki, mintha beléptél volna egy 60 évvel ezelőtti dokumentumfilmbe! márpedig rengeteg kórház van még az országban, ami leginkább erre hajaz...


voltál már valaha pl. bécsi vagy berlini kórházban? vagy láttál már amerikai filmben kórházat? így kéne kinéznie az összesnek!

2012. márc. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen voltam külföldön két vagy három kórházban.De a kérdés nem ez volt.
2012. márc. 17. 01:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!