Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hisztek ebben a paraszt...

Miért hisztek ebben a paraszt butításban?

Figyelt kérdés
Orbán még mindig nem tud felmutatni semmit, csak ezt az értelmetlen uszítást az Eu ellen, mintha tudna perspektívát ajánlani. A hitelt nem tudjuk rövid úton kifizetni, kilépni se lehet éveken belül, ráadásul hogyan tovább. Arról nem beszélve, hogy állandóan az áldozati bárányt játssza, miközben más országok is kapnak figyelmeztetést, csak azok lépnek, nem úgy, mint mi.

2012. márc. 16. 13:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%
Talán mert bő gatyás parasztok vagyunk?
2012. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
A parasztot nem a vidéki földműves értelemben gondoltam. Ha így is annak tartod magad...
2012. márc. 16. 13:43
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Szerencsére már senki nem tud hinni neki. Ha belegondolsz és kicsit utána néztél a híreknek főleg az elmúlt 3 nap híreiben meg a tegnapiban, akkor elég sokan tüntettek Orbán kormánya ellen, és persze Orbán külföldről bérli már azokat akik mellé álljanak tapsolni egy kevés pénzért meg ingyen beutazásért. Itt már tényleg elege van embereknek ebből a kormányból, csak a kérdés az hogy mikor lesz ebből komoly lépés.
2012. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
17%
Ne a TV-t nézd, és főleg ne az ATV-t hanem jó lenne ha saját fejeddel gondolkodnál. Orbán nem úszít, de nem tűri , hogy egyre hülyébbnek nézzék a magyarokat. Én sem türném, hanem azt tenném amit Ő. Merem ezt azért mondani mert 72 évesen is sikeres vállalkozó vagyok, de a multikkal való kapcsolatom rávilágított az egész EU-s kizsákmányoló rendszerre, aminek egyenlőre mindennapos elviselője vagyok, de ne hidd hogy beletörődtem. Várom a kitörési alkalmat és az én területemen és az országban is meg fog változni sok dolog pozitív irányban. Neked ezt kivülről nehéz megértened,mert ez mindennapos szívós küzdelem és nem vezet olyan gyorsan célba ahogy szeretném. A magyar ész és kitartás nem fog azonban elveszni hidd el!
2012. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
72 évesen én már békésen pecázgatnák valamelyik tó parton!Szörnyű,hogy némelyik ember azt hiszi,hogy majd a sírba is magával viheti a sok pénzt!Telhetetlen a magyar ember!
2012. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
Valaki nagyon agyalágyult. A lengyeleket pedig nem kell sértegetni, hogy holmi vonatjegyért és napidíjért jönnek, mert ez már becsületsértés. A LENGYELEK VOLTAK AZOK AKIK MINDIG MELLETTÜNK ÁLLTAK A BAJBAN, 1956-ban sorba álltak Krakkóban hogy vért adjanak a sebesült magyaroknak. Most is az együttérzés hozta ide őket Barátomnak lengyel felesége van 20 éve, náluk például nyolcan szálltak meg. Jövőre hozzám is jöhetnek. Ma két tortát sütöttem és viszem nekik négy órára. Sokan szégyelhetik magukat közületek!
2012. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

13.51-nek


"De nem tűri,hogy egyre hülyébbnek nézzék a magyarokat"


-Ő nézi hülyének a magyarokat,azért maradjunk ennyiben.Ha nem nézné,nem tett volna ennyi megszorítást,főleg a szegényebb réteg megnyomoritására.


"Merem ezt azért mondani,mert 72 évesen is sikeres vállalkozó vagyok"


-Pontosan ezért mondod.Valószínüleg nincsenek anyagi gondjaid,nem veszik el a fizetésed közel felét,nem kell osztani szorozni a fizetésed napján,hogy együnk,vagy rezsit fizessünk?Nincs elmaradásod a közművek felé,nem vagy elmaradva hitel törlesztéssel,nem kell munka után kuncsorogni,nem kell félned mikor rúgnak ki,és a többi.

2012. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen,most attól hogy köpköd jobb lesz?

Ezzel többet vesztünk mint nyerünk,persze van egy, két, buggyant akinek ez tetszik.

2012. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok telhetetlen, de az unokám egy év múlva végez a külkeresk. főiskolán és addig tartanom kell a vonalat. Azon kívűl a felesleges pénzemet jótékonyságra is szépen osztogatom e.ü.pl., ha a jó Isten szorgalmas és strapabíró természettel áldott meg.Te pedig csak nyugodtan lógasd botjaidat a halaknak,ők felnéznek Rád!
2012. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
50%

Te pedig csak nyugodtan lógasd botjaidat a halaknak,ők felnéznek Rád!



Hát inkább,minthogy fél lábbal a sírban is a profiton agyaljak!

2012. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!