Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tud tenni a FIDESZ?

Mit tud tenni a FIDESZ?

Figyelt kérdés
Várható, hogy 2010-ben ők kerülnek hatalomra. És mit fognak csinálni illetve mit csinálnának most, ha a kormány átadná nekik a hatalmat. Ha az ő intézkedéseik jók lennének, miért nem adnak tanácsokat illetve árulják el a szándékukat most? Valóban csak szövegelni tudnak (abban tényleg jók) vagy tenni is tudnának? Ha igen, akkor mit? Kérek mindenkit, hogy ne provokációnak vegye a kérdést. Konkrét ésszerű válaszokat várok és magyarázatot (mit miért). Köszönöm!
2009. jún. 11. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Na pontosan ezért nem szavazok a Fideszre, mert fogalmam sincs mit akarnak csinálni, nincs semmi programjuk. Az MSZP (vagyis inkább a kormány), most egy a közgazdászok által is elfogadott programot folytat (kérdés meddig..) és szerintem jelen helyzetben nincs nagyon más választás, ezért félek, hogy a Fidesz nem csak a szavazók becsapása miatt mondja, hogy mindent visszacsinál, mert ha ezt teszi összeomlik az egész gazdaságunk.
2009. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
54%

Konkrétan semmit nem tudnának tenni. Az ő elmondásuk szerint a mostani rendszert gyorsan lerombolnák és elkezdenének egy másikat építeni. Hogy miből, azt nem tudom.

Tanácsokat azért nem adnak, mert nekik mint politikai párt nem érdekük. Szándékuk pillanatnyilag, hogy előrehozott választások legyenek és hatalomra kerüljenek. A maradék, csak szöveg. Semmi konkrét dolgot nem mondtak még, amit meg igen, az meg hülyeség ahogy van.


Magyarországon talán az segítene, ha Bokros Lajos állna neki megint a rendrakáshoz, csak abba valószínűleg belegebedne a nép, mire a fellendülés jönne. Rövidtávon az ország jelenlegi helyzete nem változtatható. A Fidesz 4 év alatt nem fog tudni csinálni semmit, éppen ezért csalódik bennük majd az, aki eddig bízott a sikerükben.

2009. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
A saját zsebeiket természetesen jó alaposan megtömnék. Mást nem tudnának csinálni. És nem is akarnak, csak szövegelnek róla.
2009. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem sokmindent. Szarból senki nem tud várat építeni.
2009. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ceri ***** válasza:
66%

Hát ebből a trutyiból ők sem fognak egykönnyen várat építeni.

De visszakérdezek. A példánál maradva, mondjuk neked van terved ennek a várnak a megépítéséhez. Én pedig megkérlek, hogy segíts már, mert elkezdtem építeni, de valamit elrontottam. Eljössz hozzám és látsz egy félig a földbe vájt rogyadozó viskót ami nélkülöz minden szakértelmet.

Milyen tanácsot adnál ?

Különben az MSZP-nek elég lenne 2 tanács is.

1 Ne lopj '

2 A magyar emberek érdekében tegyél, ne a nemzetközi tőkét szolgáld.


Persze ilyen tanácsra semmi szűkség, mert benne van az esküjükben. Csak azt kéne betartani egy picit.

2009. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Aha, én is pont ezt szoktam kérdezni... XD
2009. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is semmit.Nem csak azért,mert nincs programjuk,hanem azért is,mert senki nem tudja megjósolni,hogy a világgazdasági válság hogy alakul.Tőlünk gazdagabb és jobban gazdálkodó országokban is sűrün változik a válságkezelési program.
2009. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Gondolkodjatok egy kicsit: ha a demokráciákban az ellenzék nem tudna semmit másképp csinálni, mi a fenének kéne kormányváltás? Egyáltalán, minek bohóckodnánk választásokkal, ha szerintetek nincs is miből választani.

Maradna hatalmon élete végéig egy "kedves vezető" csak azért, mert a képzeletetek nem tudja befogadni a jobboldali kormányzás gondolatát?

A fórum szabályai szerint ne kérdezzünk vissza, így állítással zárom: a fejlett demokráciákban rendszeres a kormányváltás, és nem szokás ezen siránkozni. Szokjatok hozzá a gondolathoz.

2009. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek (+)-t adtam, köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 11. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
1998-2002-ban viszonylag sikeresen kormányoztak, nyilván most is képesek lennének erre. Nehéz elképzelni, honnan származik sokaknak az a meggyőződése, hogy Gyurcsányék után nem jöhet jobb. Holott Gy. és társai annyival gyengébbek voltak az előttük működő kormányoknál, hogy logikusabb lenne azt várni, hogy náluk csak jobb jöhet.
2009. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!