Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg a himnuszt mocskos...

Tényleg a himnuszt mocskos szavak között felhasználó emberre van szükség március 15. -én?

Figyelt kérdés
Régóta megfogalmazódott bennem, hogy miért nem lehet közösen, politika mentesen ünnepelni, de ami tényleg kiborított az, hogy egy ilyen embert állítanak egyébként egy abszolút jogos kezdeményezés élére...
2012. márc. 14. 14:01
 1/5 tetro ***** válasza:
64%

"a himnuszt mocskos szavak között felhasználó ember"

ez priceless. bár érteném miről van szó. de azt konkrétan meg lehet mondani, mióta nem lehet párt semlegesen ünnepelni. mióta sajátította ki magának egy pár a kokárdát és a magyar zászlót. sajnos a hiba ott történt.

2012. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a kérdésben foglalt kritikával. Ez szánalmas és/vagy röhejes, attól függ honnan nézem.


Mikor hallottam tavaly okt. 23-án, hogy a milla elő akar állni egy alternatív köztársasági elnökkel, jó ötletnek tartottam, mert úgy gondoltam, hogy ezzel csaló, talpnyaló, semmihez sem értő hűbéressel szemben (Dr. SP) valami köztiszteletben álló személyt tudnak felmutatni, és kicsit kevésbé kell majd szégyellni magam, hogy magyar vagyok. Álmomban nem gondoltam volna, hogy egy Pityingerrel állnak elő. Na ez mutatja nekem, hogy mennyire vehető komolyan a milla, és mire lehet tőlük számítani. Jó esetben egy közepesre sikerült hétvégi bulira, de politikailag zérók. Ez volt az a pont, ahol én végleg leváltam róluk még gondolatilag is.

2012. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Mi a gond Pityingerel? Nem a HIMNUSZT kritizálja hanem az arra rászolgált"urakat" .
2012. márc. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az a gond, hogy az elnök, legyen az alternatív elnök is, nálam valami komoly, az érdemi alapján tisztelhető figurát jelent. Nekem nincs különösebb bajom Pityingerrel sem, de hát nem elnöknek való. Ahogy vicc SP elnöksége, ugyanúgy vicc az ő alternatív elnöksége is. Én szeretem a vicces embereket, de Magyarországon ma komolyabb a helyzet annál, minthogy önmagunkból is viccet csináljunk.
2012. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Már viccet csináltunk. Az a baj Dopemannel, hogy egy állat. Egy közönséges, földhözragadt gondolkodású, viselkedni képtelen, agresszív nyolckeres tahó, vagy ha nem az, akkor elég hülye volt, hogy ezt a képet alakította ki magáról.


Mindenesetre, ha hülye, ha tahó, nem való köztársasági elnöknek.

2012. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!