Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig lesz Morvai Krisztina...

Meddig lesz Morvai Krisztina kint?

Figyelt kérdés
Választásokra visszajön?Erősíteni a csapatot?
2009. jún. 10. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy visszajön, hiszen ő a jobbik arca.
2009. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy visszajön, hiszen azzal kapásból segget csinálna a szájából, mert ő maga nyilatkozta, hogy nem akar politikus lenni itthon, őt Brüsszelbe választották, ott van dolga. Vona Gábor fogja itthon a kampányt vezetni.
2009. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Elméletileg 5 évig Brüsszelben lesz.Nem hiszem hogy visszajönne előbb.Talán jövőre az országgyűlési választásokra visszajön kicsit kampányolni a Jobbik mellett.
2009. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Hogyhogy visszajon? Meg kint lesz?


Mar nyilatkozott rola, hogy az EP kepviseloseg nem veszi el majd minden idejet, csak heti ket napot. Szoval szerintem kozben is itthon lesz csak sokat fog utazgatni.


Brusszel nincs olyan messze. Harabb eljutsz oda a reptertol, mondjuk mint a koleszbol az egyetemre, amilyen jo kozlekedes van Demszkigradban.

2009. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Tv intejúban azt nyilatkozta, hogy egy héten 4 napot kint lesz, eget itthon, azaz hetente hazajön. Megteheti, nem neki kell kifizetni:(

Mellesleg nem "Brüsszelbe választották" a EU parlament plenáris ülései Strassburgban vannak.

2009. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Brusszelt irtam? ja bocs, leulok, 1-es xD


En heti 2 napot olvastam valahol, de a lenyeg, hogy nem lesz ott allandoan, hanem itt is ott is.

2009. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem haza fog járkálni, egyébként meg nem akkora nagy cucc, keresztanyám Svédországból 2 óra alatt itt van repülővel (+ csekkolás ott és csomagfelvétel itt), Morvai Krisztina nem megy ilyen messzire.
2009. jún. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Biztos visszajön hamarosan mert Kenderesen júniusba egy fesztiválon beszédet mond :)
2009. jún. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Hát meg a férje, a Baló itthon marad, biztos hazajár hozzá.
2009. jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
A férjével ágytól-asztaltól különváltan élnek amúgy. Szerintem miniszterelnöknek hazajön jövőre, ha úgy hozza a sors :D
2009. jún. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!