Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik voltak az elmúlt 10 év...

Mik voltak az elmúlt 10 év legnagyobb politikai hazugságai, félre magyarázásai, csúsztatásai, pökhendi megjegyzései, amiket kormányszóvivők szájából hallhattunk?

Figyelt kérdés
mindkét politiai oldalra kiváncsi vagyok
2012. márc. 8. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
A legnagyobbakat kiválasztani tényleg nehéz...Ha már onnantól hazugságnak vesszük, hogy mozgott a szájuk.
2012. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy jobb lesz az élet!
2012. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Az elmúlt 10 évben csak hazudtak nekünk ezek az akasztófára való szemetek.Én a fidesz és az mszp összes tagját kihallgatnám és egy életre börtönbe zárnám vagy halálra ítélném.Mocskos tolvaj az összes és mindenki hazudott.
2012. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 yossarian44 ***** válasza:
100%

Hát nekem a következők:


- Gyurcsány: Magyarországot nem fogja befolyásolni a gazdasági válság... (XD)


- Orbán: Amikor azt mondta, hogy ő sosem hazudott a választóinak (őszödi beszéd után).


- Az egész Fidesz-kabinet a nyugdíjpénztárak államosításakor folyamatosan, nagy üzemben hazudott. Azt mondták, hogy nincs máshol vegyes nyugdíjrendszer - nem volt igaz. A nyugdíjpénztárak nyereségeit is lejjebb hazudták. Azt mondták, hogy lesz egyéni számla az új nyugdíjrendszerben. Nem lett.

Egyfolytában arra utaltak, hogy az MSZP lopott a nyugdíjpénztárakból. Még egy bizottságot is hoztak létre, hogy ezt kivizsgálják. Persze ez már az elejétől fogva vakítás volt.


Hitler apjának nem volt köze Rotschildhez, nem az ő gyereke volt.

2012. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 yossarian44 ***** válasza:

Ba.meg az utolsó Hitleres mondatot felejtsétek el, azt véletlenül rossz komment végére írtam... XD


Így jár az, aki egyszerre két kommentet írogat... :D

2012. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1989-óta, mióta megtörtént a gengszterváltás, rengeteg volt.
2012. márc. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ÉN IS TUDOM HOGY RENGETEG VOLT!!!! DE ÉN KONKRÉTUMOKRA VK KIVÁNCSI, HATBÓL EGY EMBER VÁLASZOLT KONKRÉTAT, TESSÉK MÁR ELOLVASNI A KÉRDÉST KEDVES ÁLLAMPOLGÁROK.
2012. márc. 8. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem a kérdésre válaszoltam, mert úgy gondolom hogy te is tudod rá a választ, és csak gondolatmenet megerősítés céljából írtad ki.
2012. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!