Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Milla nem csal?

Szerintetek a Milla nem csal?

Figyelt kérdés

A szervezők a honlapjukon hirdetik és a Milla facebook-os oldalán hogy aki tud küldjön pénzt a tüntetés megszervezésére. Semmit nem érnek el ezekkel a tüntetésekkel, kimegy a párezres tömeg, a kormány úgy csinál mintha nem történne semmi, és rengetegen ingyen a jó cél érdekében lépnek fel, a szervezők meg lehúzzák a népet pénzzel (már aki átutal nekik). Bár én bírálom a jelenlegi kormányt, sőt az egyik párt sem volt számomra jó, de ennek a Millának olyan hatása van, mint aki egyrészt a saját liberális felfogását nyomná a népre, másrészt a tüntetés szervezése küldött pénzt gyakorlatilag szerintem elteszik, tehát a pénz amit a sok naív ember utalgat nekik, szépen zsebre teszik. A szervezők meg droglegalizálásért harcolnak meg stb, tehát teljesen liberálisok. Múltkor azt posztolták, hogy az XY cigánynak küldjünk adományokat, de NE ruhákat és élelmiszert, hanem PÉNZT! Persze jött a felháborodás, hogy aki igazán megszorul, annak nem pénz kell kezdetben, hanem élelem, ruházat stb.

Elvárják, hogy támogassák az emberek a márc 15 tüntetést, a cigányokat, közben hirdetik hogy nem lehet megélni ebben az országban(tényleg nem). De akkor miből küldjön a nép pénzt??


2012. márc. 7. 23:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

19-es válaszolónak. Igazad van, viszont a tüntetés megszervezése nem kerülhetett nekik túl sokba. Ugyanis a fellépők természetesen ingyen léptek fel, a színpadot meg a stb. jutányos áron kapták meg. Szóval, pénzbe került nekik, de sok volt az alamizsna, támogatás amit kül cégektől kiharcoltak, nem kerülhetett nekik túl sokba a tünti szervezése. A néptől befolyt összeget meg szépen elrakták maguknak. Úgyhogy elég sok mehetett nekik a zsebükbe.


Az a baj, hogy ezzel amit csinál a Milla, nincs haszon, kimennek az utcára bohóckodnak egy jót, és hazamennek szépen, majd minden megy úgy ahogy eddig, a kormány rájuk sem figyel. És a nép észre sem veszi, de akaratlanul a liberálisok mellé áll, és ezzel hogy részt vesznek a tüntin őket támogatja.


Szomorú egyébként, hogy jogászok a tünti szervezői, és annyi józan ésszel nem rendelkeznek, hogy belássák, hogy amit tesznek haszontalan (a népnek, nekik nem, mert jól megszedik magukat pár hónapra)


Slusszpoén: A múltkor a Milla bejelentette az elkövetkező 100 évre hogy tüntetést szerveznek. Kérdem én, ha a kormányváltás a cél, esetleg demokratikus párt alapítása, vagy egy olyan párt megléte ami biztosítja az embereknek a minimumot, akkor miért lenne 100 év múlva is tüntetés? :)

2012. márc. 8. 13:27
 22/29 A kérdező kommentje:
A másik még az, hogy akik a tüntetésen fellépnek vagy ezeken a rendszerkritikai estéken, ezek mind a Milla szervezőinek a barátja, szóval tényleg ingyen adnak előadást, vagy szónokolnak.
2012. márc. 8. 13:29
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

itt az egyik elszámolás:

[link]


melyik az irreális? Figyu, adsz nekem ajánlatot ennél olcsóbban? De reálisan, rendesen. Indokolva, stb. Várom.



A kormány senkire se figyel, jah tudom, menjünk széthugyozni az mtv székházat meg kirabolni a büfét. okés...



"A múltkor a Milla bejelentette az elkövetkező 100 évre hogy tüntetést szerveznek"

Gondolom ennek nem tudod az előzményét ugye? Egy egy reakció volt a kormány felé.

2012. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Igen, tudom az előzményét. És az alternatív köztársasági elnök választásról mit gondolsz? Szted annak mi értelme?
2012. márc. 8. 15:09
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Arra próbálja felhívni a figyelmet, hogy egy ilyen köztársasági elnök, csak lejáratja a hazáját. Bárhová megy, a diplomaták röhögnek a háta mögött. A legnagyobb szégyen pedig az, hogy még mindig a helyén maradt.
2012. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Komolytalan banda ez is, még a saját választási viccüket is elcsalják. Fussatok bolondok!
2012. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

És ugyanúgy nem reagálnak a vádakra, mint a kedves kormányunk :)))

Mennyi kommetbe szidják már őket, hogy adjanak választ az alternatív választással kapcsolatban, hát úgy csinálnak mintha misem történt volna

2012. márc. 11. 15:17
 28/29 anonim ***** válasza:
Liberális bohócok.
2012. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanúsak, nem szívesen támogatnám őket. Bár most már amúgy is teljesen kiábrándultam belőlük a legújabb baklövéseik miatt.
2012. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!