Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Milla nem csal?

Szerintetek a Milla nem csal?

Figyelt kérdés

A szervezők a honlapjukon hirdetik és a Milla facebook-os oldalán hogy aki tud küldjön pénzt a tüntetés megszervezésére. Semmit nem érnek el ezekkel a tüntetésekkel, kimegy a párezres tömeg, a kormány úgy csinál mintha nem történne semmi, és rengetegen ingyen a jó cél érdekében lépnek fel, a szervezők meg lehúzzák a népet pénzzel (már aki átutal nekik). Bár én bírálom a jelenlegi kormányt, sőt az egyik párt sem volt számomra jó, de ennek a Millának olyan hatása van, mint aki egyrészt a saját liberális felfogását nyomná a népre, másrészt a tüntetés szervezése küldött pénzt gyakorlatilag szerintem elteszik, tehát a pénz amit a sok naív ember utalgat nekik, szépen zsebre teszik. A szervezők meg droglegalizálásért harcolnak meg stb, tehát teljesen liberálisok. Múltkor azt posztolták, hogy az XY cigánynak küldjünk adományokat, de NE ruhákat és élelmiszert, hanem PÉNZT! Persze jött a felháborodás, hogy aki igazán megszorul, annak nem pénz kell kezdetben, hanem élelem, ruházat stb.

Elvárják, hogy támogassák az emberek a márc 15 tüntetést, a cigányokat, közben hirdetik hogy nem lehet megélni ebben az országban(tényleg nem). De akkor miből küldjön a nép pénzt??


2012. márc. 7. 23:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező!

Előbb hallgasd meg ezt a "szerzeményt" - máshogy nem tudom nevezni -

http://www.youtube.com/watch?v=GSP81Che1X0


Majd a választ rá:

http://www.youtube.com/watch?v=CDEoaVfmeTw


Aki nem érti a lényeget azt sajnálom.

2012. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
21%

# 7


[ ] Helyesírás kártya

[●] Kor kártya

[ ] Antiszemét kártya

[ ] Rasszista náci kártya

2012. márc. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Az egyik kommentelőnek tényleg igaza van abba, hogy csak gyűlölködni tudnak. Oké, rossz a jelenlegi rendszer, de mindig mindenbe csak a rosszat látják és az összeesküvést. Ha valami nem tetszik, akkor fel kell lépni, de nem úgy, hogy többmillió forintért tüntetést szerveznek, ami nekik igazából ingyen lenne, de mégis lehúzzák ezt a pénz a népről.


És egyébként én is huszonéves vagyok (bár közelebb állok a harminchoz mint a húszhoz), és a nézeteimet inkább sorolnám liberális közé, mint radikális közé, ennek ellenére egy nagyon nagy butaság szerintem a milla. Szószerint buták gyülekezete. Az egyik szervező évekkel ezelőtt amellett kampányolt hogy legalizálják a füvet. Most felvannak háborodva, hogy a btk. új rendelkezései szerint elzárhatják a kiskorút aki füvezik. És mindenhol puffognak, hogy nadehát joga van a gyereknek füvezni, és különben is a fű jobb mint az alkohol. Szerintem nem, mert mindkettő tudatmodosító. Én pl nem örülnék ha lenne egy 15 éves gyerekem, és füvezne, biztos nem simogatnám meg a fejét azért mert ezt teszi, de az alkohol esetében sem. Ezek meg a fű mellett kampányolnak.... Eszem megáll.

2012. márc. 8. 07:33
 14/29 anonim ***** válasza:
65%

nekem úgy rémlik ők el tudtak számolni az elköltött adományokkal.


mikor láttunk erre legalább próbálkozást pl a fidesz részéről? Mondjuk a békemenetnek csúfolt hányadék mennyibe került az adófizetők pénzéből?

2012. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
30%

"nekem úgy rémlik ők el tudtak számolni az elköltött adományokkal. "


Jajaja, számlát én is tudok, meg haveroknak munkát adni a piaci ár háromszorosáért jó magyar módra!

2012. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
11%
kamumail, a békemenettel okosan cigánykodj! Oda nem vittek embereket, de nyilván ezt te is tudod, csak szítod a feszkót. Kérlek nézz utána, mi volt ott valójában
2012. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%

"Jajaja, számlát én is tudok, meg haveroknak munkát adni a piaci ár háromszorosáért jó magyar módra!"


figyelek, gondolom fel tudod sorolni azokat a dolgokat amiket csak kamuként jelöltek meg elszámolásokon, 3x-os áron, stb. noh?

2012. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

"kamumail, a békemenettel okosan cigánykodj! Oda nem vittek embereket, de nyilván ezt te is tudod, csak szítod a feszkót. Kérlek nézz utána, mi volt ott valójában"


nem vittek, hát persze :D bocs de ez már itt komolytalan.

2012. márc. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 bumbi02 ***** válasza:
83%

Ezek csak huszonéves bohócok, akik azt hiszik értik a világ működését, de közben szart sem tudnak semmiről!


Nos Mr Paranoia.. Ki húzta elő a korkártyát elsőként?:)) Mindegy is..



Amennyire én tudom a Milla el tudott számolni a pénzzel.. Egy tüntetés megszervezése, kivetítő, színpad stb nem 10 forintba kerül.. Persze 100% hogy megy a zsebükbe is.. Kizártnak tartom hogy ne menne zsebbe is..


De tényleg érdekes hogy a NAV őket vizsgálja, de a Békemenetet meg nem...

2012. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 bumbi02 ***** válasza:
90%

kamumail, a békemenettel okosan cigánykodj! Oda nem vittek embereket, de nyilván ezt te is tudod, csak szítod a feszkót. Kérlek nézz utána, mi volt ott valójában



Na ja. ezen nevetek.. oda nem vittek embereket. á.. Lényegében az egész országból összekaparták azt a 150-200 ezer embert:)) Szerinted mikor ment volna fel valaki Pestre önerőből egy tüntetésért Karádról, vagy Csokonyavisontáról? Annál a Békemenetnél is folytak el a pénzek, elhiheted... És oda VITTÉK az embereket.. sőt még a Belügyminisztérium is reklámozta.. kb mint szocializmusban..:)

2012. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!