Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik megyékben legerősebb a...

Melyik megyékben legerősebb a Jobbik?

Figyelt kérdés
Vajon miért???
2009. jún. 8. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahol sok a cigány. Azt meg nem kell leírnom miért. Az embereknek elegük van a viselkedésükből. Nem rasszizmusról van szó, hanem arról ahogy viselkednek. Csak a Jobbik-nak van programja erre. Csak ők merik ezt leírni. Az emberek bennük látják a reményt a változásra. A többi már mind volt kormányon, mind hazudott.. A Fidesz is ígérget mindent az Mszp is, de már bizonyítottak, hogy nem lehet hinni nekik sem.
2009. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Borsodban kapta a legtöbb szavazatot nem? Én itt élek. És szerintem azért, mert itt van a legtöbb cigány és hát nem a dolgozni illetve beilleszkedni vágyásukról híresek. Elég szomorú, de ezt nem érti meg csak aki benne él és látja. Ezért nagyon idegesítő tud lenni az a sok jogvédő illetve képviselő aki fentről beszél, de valójában fogalma sincs arról, hogy mi folyik itt. És egyre többen vannak, özönlenek be a városokba. Mi pedig egyre jobban félünk. Normális ez? És hát egy másik párt sem ígérte a cigánybűnözés (ami igenis létezik, aki szerint nem az remélem egyszer megtapasztalja, a többieket Isten óvja) visszaszorítását. Sőt ők kártyának használják őket. Kurucinfon érdemes megnézni az iwiw rovatban sok "megyünk magyart ölni" című képet. Ha ez fordítva lenne, páros lábbal rúgnák ki a felhasználót és biztos, hogy még a médiában is helyet kapna, illetve megbüntetnék.
2009. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, itt Budapesten is látjuk ezt, nagyon sokan, csak nagyon sokan nem mernek szólni.. Ez a baj. Összefogás kell, amíg van kivel összefogni. Ott vidéken biztos rosszabb a helyzet, ezt látni a tv-ben. De itt is megcsinálják a magukét. Engem nem érdekel a politika. Hogy jobbnak vagy balnak hívják e a pártot. Csak az, hogy a jelenlegi helyzeten változtassanak! Ez a lényeg. És ha ezt a Jobbik írja le akkor rá szavazok! És nem csak én, hanem teszi ezt még sok ember aki fél.
2009. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
én baranyában élek, és itt is rajzanak. ellenlépésként elkezdtünk mi is szervezkedni. de mi nem azt csináljuk, hogy potyázunk a városban és keressük az erőszakot. visszatérve a kérdésre, baranyában biztos nem ért el nagy eredeményt, mert sok a komcsi és a dzsipu.
2009. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik sehol sem keresi a balhét. Sosem ők kezdik, csak szeretik a Jobbikot összemosni a randalírozókkal. A Gárda sem kezdett még verekedésbe (verésbe...).
2009. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, mindig a gárdával riogatnak, csak az a bibi, hogy a gárda még semmi törvénytelent nem tett.

De az egymilliós adomány, amit egy idős kirabolt néninek adtak, valahogy nem jelent meg a médiában, ugyanúgy mint a kenyérosztás és a többi...

2009. jún. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Minél alacsonyabb a magyar bunkók színvonala, annál nagyobb a Rosszabbik és Krisztina bin Morvai eredménye.
2009. jún. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahol jelentős a cigánybűnözés és a félelem, ahol kiszolgáltatott helyzetben érzik magukat a magyar gazdák, kis- és középvállalkozók, munkavállalók a multikkal szemben.

Gyakorlatilag az ország keleti, szegény felében. (Legek: Borsod-Abaúj-Zemplén: 22.88%, Vas: 9.25%; Budapest: 12.59%; országosan: 14.77%)

2009. jún. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lakóhelyemen azthiszem 44%-ot ért el. Heves megyében van. Amúgy Hevesen is 30 valahány százalékot ért el. És ennek kimondottan örülök :)
2009. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Olvasni úgysem tudnak. Számolni háromig még talán. De mivel nem tudnak olvasni, azt sem tudhatják, hogy hogy állnak jól a betűk. Szerintem simán fordítva tették le a szavazólapot, és elszámoltak két perc alatt háromig és behúzták az ikszet!!! Vagy csak szimplán nem tudják melyik a bal kezük...

2009. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!