Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől liberális párt az szdsz?

Mitől liberális párt az szdsz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Attól, hogy zsidók. Akik rendesen benyelték most... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2009. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Semmitől. Annyi közük van a liberalizmushoz kb, mint Sztálinnak a nácizmushoz. Annak mondják magukat, de ma már politikájuknak semmi köze a liberalizmushoz. Annyit elértek, hogy totál lejáratták ezt az eszmét 30 év alatt.
2009. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
a liberális elvileg azt jelenti: szabad.... hát ők már túlságosan szabadok akartak lenni...nem véletlenül hoztak szabályokat az emberek az élet minden területén, amiket be kell tartani, és nem véletlenül alakultak ki viselkedési normák... az emberiségnek szüksége van ezekre, még egy szabad embernek is, mert csak így lehet együtt élni egy közösséggel, csak így lehet beilleszkedni...az szdsz olyan szintű liberalizmust akart, hogy ezeket az ősrégi normákat és szabályokat is eltörölte volna, amik szerintük az emberi szabadság útjában áll... de mindenki tudja, hogy az ember csak addig szabad, amíg tetteivel vagy viselkedésével nem befolyásolja más emberek életét...ha ez nem így lenne, anarchia uralkodna
2009. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó tíz éve semmitől, hacsak nem attól, hogy a pénz és a hatalom szabaddá tesz. Ezt kétlem, és úgy látom, nem vagyok egyedül.
2009. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem liberálisok, hanem anarchisták.

A liberalizmus náluk csak álca.

2009. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút nem az. Az SZDSZ-nek sikerült lemenni a Fidesz szintjére és program helyett azzal előállni, hogy mondjak nemet a másik oldalra meg a szélsőségekre. Hát nem, nem szavazok rájuk csak azért mert zsidó vagyok, az nálam a hagyományokban és a zsinagógában nyilvánul meg, de nem a szavazófülkében, álljanak ki azzal, hogy házasodhassanak a melegek, legyen legális a marijuana, rúgják ki az állami alkalmazottak harmadát, privatizáljuk a MÁV-ot, a körházakat, a felsőoktatást - ha majd nem csak deklarálásilag lesznek liberálisok, akkor oda fogok ikszelni. De addig nem.
2009. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az SZDSZ nem liberális, hanem szélsőséges, és diktatórikus. Elő akarja nekem írni, mit vagyok köteles tolerálni. Mert ha nem, a törvény szigorával is képes lenne fellépni ellenem! Már ha nem 1 %-os párt lenne. Ha lenne benne becsület, nem akarna ekkora támogatottsággal a két stratégiai minisztériumban: az egészségügyben és az oktatásban még ma is tárcavezető lenni.
2009. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A múltjától liberális.

A jelenétől jövőtlen.

2009. jún. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
liberális,mert pártolja a homokosokat...
2009. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!