Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerencsés, aki azt eheti...

Szerencsés, aki azt eheti amit csak akar, akkor és ott ahogy jólesik neki?

Figyelt kérdés
Vagy a XXI. században ennek alapnak kéne lennie minden ember számára?
2012. márc. 3. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát igen.

Nem mindenki ehet meg egy nyolcfogásos vacsorát a frissen vásárolt brandenburgi kastélyában épp a való világ 6 döntője közben.

2012. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ehetem, amit csak akarok, de nem ott, ahol akarom, mert drága éttermeket, szállodákat nem tudok és nem akarok megfizetni. Sajnos ma már Magyarországon ehhez is egyre inkább szerencse kell. A gazdagabb nyugati világban, ahol az átlagfizetésnek is csak a tizede megy el kajára, az az alap, hogy mindenkit azt és annyit eszik, amit és amennyit akar. És ott egy átlagfizetésből is bőven jut étteremre, akár naponta is. De én akkor se preferálom a készkaját, jobb és biztosabb, amit otthon állítok elő.
2012. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt eszem, akkor és ott, ahol jól esik, rendelem az ételt és emellett mehetnék minden nap étterembe is (elég gyakran megyünk is) és ezért nagyon szerencsésnek érzem magam. De szerintem már az is szerencsés, akinek naponta kerül hús az asztalára, vagy minden nap jól tud lakni, ez sem adatik meg a legtöbb embernek.
2012. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
szerinted mit válaszolna az a gyermek aki a vidéki iskolában jut naponta egyszer föt ételhez otthon egy honapban egyszer ha jut hus az asztalra és nem tud rá válaszolni hogy mi az a pick szalámi?
2012. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"szerinted mit válaszolna az a gyermek aki a vidéki iskolában jut naponta egyszer föt ételhez otthon egy honapban egyszer ha jut hus az asztalra és nem tud rá válaszolni hogy mi az a pick szalámi?"


azért meséket nem kell gyártani...

2012. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mesének elég szomoru mese lenne ,de meg kell kérdezni borsodban a kistérségekben a tanárokat elmondják neked is ,hogy a tanulok közel 40%-a csak az iskolai ingyen ebédkor jut föt ételhez, és ahol több gyerek van 22800 ft-bol nem jut szalámira
2012. márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Ha a szüleik nem potyogtatnák a gyerekeket a segélyért, és elmennének dolgozni, akkor akár meg is hatna, de így nem, bocs.
2012. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, hogy sajnos igen, jelenleg szerencsés az, aki ezt megteheti. Én legalább is kimondottan szerencsésnek érezném magam, ha megtehetném, hogy amikor nem otthon vagyok, és megéhezem, bemehessek egy büfébe szendvicset venni, de nem tehetem meg.
2012. márc. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ma 10.49-nek te se tehetsz rola ,hogy megszülettél,ez csak kizárolag a szülök hibája
2012. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!