Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki tegnap nem szavazott, az...

Aki tegnap nem szavazott, az úgy gondolja, hogy minden jól van úgy, ahogy mások alakítják?

Figyelt kérdés
Gondolom, a következő években zokszó sem hagyja el a száját ezügyben.
2009. jún. 8. 09:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Talán mert nem érzik magukat kompetensnek a kérdésben.

Én sem tudok szinte semmit az EU parlamentről, arról, hogy milyen munkát végzett Magyarországért és Európáért az a 24 ember, aki 2004-től volt ott kinn innen. Információszegénységben élünk az EU-val kapcsolatban, a tájékoztatás gagyi és szegényes mind országos, mind helyi, mind oktatási szinten...

Naná, hogy értelmes ember azt mondja, hogy "információk nélkül hogyan és milyen motivációk alapján döntsek?"

2009. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

"Csak azért nem megyek el szavazni, hogy a rosszak közül az egyik, kevésbé rosszra szavazzak!"

Nektek már semmi se jó? Úgy beszéltek, mint ha legalábbis egy, vagy két párt indult volna összesen a választásokon. Ehhez képest volt ott 8 párt a szélsőjobbtól a szélsőbalig mindenféle ideológiával. Aki már ennyi közül se tud választani, az nem tudom mire/kire lenne egyáltalán hajlandó leadni a voksát. Magyarországon egy politikai rendszerváltás van folyamatban, már rég nem csak két párt közül lehet választani a "kisebbik rossz" alapon.

2009. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Jobbik, Fidesz kizárva- rájuk akkor sem szavaznék, ha pénz adnának érte! LMP-gagyi volt, MDF,SZDSZ szintúgy

MSZP talán, de egy talánért nem megyek el!

2009. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Én elmentem szavazni, de nem látom, hogy hozhatna a belpolitikában változást. SZDSZ-nek vége, ez öröm, de attól nekünk nem lesz jobb
2009. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pedig fog hozni változást! Az emberek ugyanis most már láthatták, hogy változik a megszokott kétpártrendszer, és talán bátrabban mennek majd el és szavaznak kisebb pártokra is. Én személy szerint annak örülnék a legjobban, ha a Fidesz mellé a Jobbik és az LMP emelkedne még fel, színesedne a politikai élet.
2009. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!