Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyes emberek miért nem...

Az egyes emberek miért nem mentek el szavazni? Te miért nem mentél el szavazni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 08:53
1 2
 11/14 MARIANN06 ***** válasza:
100%
Én sem mentem, mert már nem érdekel ez az egész káosz.Hiába nyer ez vagy az, ugyanolyan nehéz és szar lesz a helyzete az embereknek.Inkább sodrodom az árral és és probálunk a tiszteségesen a felszinen maradni.Ez van.
2009. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Mert nekem teljesen mindegy hogy ki van hatalmon. A parlament - ha még nem tudnád - nem azért van hogy pénzt fialjon nekünk az ország népének, inkább azért hogy vigye. Innen nézve mindegy ki van hatalmi pozícióban, az ország hasznosat abból nem lát.
2009. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért nem mentem el szavazni, mert az UNIÓ belépést sem szavaztam meg. Így értelmetlennek tartanám a képviselők megválasztását is.
2009. jún. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A választás napján 12 óra 30 perckor valaki felhívott, hogy menjek el szavazni. Jó lenne tudni, hogy vajon melyik párt részéről hívtak. Úgy látszik rá nem vonatkozott a kampánycsend. Ez az eset Veszprém megyében történt, de úgy látszik erre senki sem figyelt.
2009. jún. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!