Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretnek a kermulti...

Miért szeretnek a kermulti láncok külföldi termékeket előnybe részesíteni a magyarral szemben?

Figyelt kérdés

A válasz nagyon egyszerű, és nem azért mert a magyar drágább. Illetve az hogy a polcon már az, az csak az üzleten múlik, hiszen a magyar termelők,beszállítók nem adják drágábban. Teljesen más rá a valódi ok.

De vajon mi az?


2012. febr. 28. 10:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Igazad van, crem, tényleg nagyon messze kerültünk a kérdéstől.

A többiek már válaszoltak helyettem is, amíg nem voltam itt. Én már nem látom értelmét folytatni, csak vagdalkozás megy. De majd visszajövök olvasni.

2012. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

"Most magadnak mondtál ellent ugye tudod.Te mondtad hogy a szlovák tejet legalább 30%-al drágábban vásárolják fel,de a multi a bevétele után azért ennél kevesebbet kell adóznia,akkor miért érné meg neki?Hiszen ha csak a szlovák fogyna akkor rosszabbul állna mintha 50-50% arányban.



Nem is értem miről beszélsz, de legalább a linkekbe beleolvashatnál! Én azt írtam hogy 80Ft mind a két tej felvásárlási ára.


Nincs értelme vitatkoznom veled, hiszen már rég tudod hogy igazam van, csak a gombóc nagy!

2012. febr. 28. 19:01
 63/63 anonim ***** válasza:

"Most magadnak mondtál ellent ugye tudod.Te mondtad hogy a szlovák tejet legalább 30%-al drágábban vásárolják fel,de a multi a bevétele után azért ennél kevesebbet kell adóznia,akkor miért érné meg neki?Hiszen ha csak a szlovák fogyna akkor rosszabbul állna mintha 50-50% arányban vennék a szlovák és a magyar tejet. "


És beleolvastam azt írja nagyon tömören hogy a magyar tej literje 80ft

A szlováké 80Ft+ szállítási költség

Ezt te a tej árának 30%-ként szabtad meg.


Mivel a bevétele után a multinak (meg más vállalkozásnak sem kell) 30%-ot adóznia ,így nem vágom minek venne a szlovákból olyan tetemes mennyiséget még ha adót csalhat vele?


Mit nyer rajta?


Miért jobb mintha 50% arányban szlovák és 50% arányban magyar terméket adna el?


Mellesleg nem hiszem hogy igazad van ,de te biztosa jobban tudod....


És való igaz egy kicsit eltértünk az alapkérdéstől...

2012. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!