Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan oldanád meg hogy nőjön...

Hogyan oldanád meg hogy nőjön a magyar foglalkoztatás mértéke, a sajátoságokat figyelembevéve?

Figyelt kérdés

Oktatás, hitech, stb stb ok, de ez mind sok sok év.

Ezzel nem azt mondom hogy stratégiailag nem fontos, de amíg ennyien nem dolgoznak, addig nem lesz jelentős forrás a valódi fejlesztésekre. az az, abból kell gazdálkodni ami most van, ha belátható időn belül változtatni szeretnénk.


Ha lehet akkor valami logikus okfejtés!


2012. febr. 27. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Kisebbséget elküldeném az országból, azoknak a 3/4-e úgysem dolgozik és máris nő az arány. Na jó, mondjuk azok a törökök , akik gyrost csinálnak maradhatnak.



Viccelsz!

A nyugati államok a kissebségek zsírján nőttek nagyra, mi meg még ezt sem vagyunk képesek kihasználni!


Arra a kérdésre válaszoltam, hogy "Hogyan oldanád meg hogy nőjön a magyar foglalkoztatás mértéke". Döntsd már el mi a kérdés, mert amit kérdeztél arra a válaszom tökéletesen megfelelő.

2012. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

""Arra a kérdésre válaszoltam, hogy "Hogyan oldanád meg hogy nőjön a magyar foglalkoztatás mértéke". Döntsd már el mi a kérdés, mert amit kérdeztél arra a válaszom tökéletesen megfelelő.



Igaz bocs, csak kicsit spontán megoldás hogy finom legyek!

2012. febr. 27. 23:01
 13/14 anonim ***** válasza:

a témához kapcsolódó nagyon érdekes és elgondolkodtató videót találtam: http://www.youtube.com/watch?v=A28QXONS2Mg&feature=results_m..



a 6. hozzászóló vagyok (Időpont ma 21:21)

2012. febr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nem dávid ***** válasza:
Először is adócsökkentést. Lehet hogy nem 1év alatt látszik meg hatása de pár éven belül meghozhatja a fellendülés. Illetve mezőgazságra kéne több hangsúlyt fektetni. Akkor lenne a normális ha megy az ember autóval és nem látna egyetlen egy bevetetlen területet se. A magyar termőföldet ezt ki kell használni.
2012. febr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!